Szczegóły aktualizacji Xbox Insider z 1 grudnia 2023 r

Najnowsze aktualizacje Xbox są dostępne w wersji Beta. Aktualizacje te zapewniają stabilny system o wysokiej jakości, nawet jeśli zauważalne zmiany są minimalne.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu: XB_FLT_2311ZN\25398.2918.231130-1824

Dostępne: 16:00 czasu PT – 1 grudnia 2023 r

Obowiązkowe: 3:00 czasu PT – 2 grudnia 2023 r

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox w tej aktualizacji wprowadzono następujące poprawki:

System

Różne poprawki stabilności i wydajności.

Znane problemy

Rozumiemy, że niektóre problemy zostały wymienione w poprzednich aktualizacjach programu Xbox Insider. Znalezienie rozwiązania zajmie inżynierom Xbox więcej czasu.

Audio

Otrzymaliśmy zgłoszenia od użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem na pulpicie nawigacyjnym, grach i aplikacjach. Jeśli doświadczyłeś jakichkolwiek problemów, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego telewizora i innego sprzętu. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Uwaga: jeśli po zastosowaniu najnowszych aktualizacji oprogramowania sprzętowego nadal występują problemy, prosimy o natychmiastowe przesłanie opinii za pomocą opcji „Zgłoś problem” z opcją „Odtwórz za pomocą zaawansowanej diagnostyki”, a następnie wybierz kategorię „Doświadczenia” – konsola” i „Problemy z wyjściem audio konsoli”. ”. Pamiętaj, aby podać jak najwięcej informacji:

  • Kiedy zaczął się problem?
  • Czy utraciłeś dźwięk tylko w grze/aplikacji, czy także dźwięk systemowy?
  • Czy zmiana formatu audio rozwiązuje problem? Jeśli tak, jaki był format przed i po?
  • Czy ponowne uruchomienie rozwiązuje problem?
  • Co obejmuje Twoja konfiguracja? Sprzęt, układ itp.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią zgodnie z oczekiwaniami po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go tak szybko, jak to możliwe.

Nie zapomnij użyć opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, skontaktuj się z subredditem społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Publikując posty w subreddicie, przejrzyj najnowsze posty, aby sprawdzić, czy Twój problem został już opublikowany lub rozwiązany. Zawsze zalecamy dodanie komentarzy do wątków dotyczących tego samego problemu przed opublikowaniem nowego. Dzięki temu możemy wspierać Cię najlepiej jak to możliwe! Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem”, informacje udostępnione w obu miejscach pomogą nam zrozumieć Twój problem.

Dziękuję każdemu niejawnemu testerowi Xbox na dzisiejszym subreddicie. Jesteśmy podekscytowani, że stało się to tak przyjaznym, skupionym na społeczności centrum rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na stronie Świergot. Śledź przyszłe Informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com