Szczegółowe DLC Shin Megami Tensei V w dniu premiery


Premiera Shin Megami Tensei V jest tuż za rogiem, a w naszym najnowszym ekskluzywnym spojrzeniu na nadchodzącą grę RPG od Atlusa, studio daje nam wgląd w to, czego gracze mogą się spodziewać od pierwszego dnia DLC, który pojawi się w grze. Oprócz różnych elementów zawartości do pobrania opartej na misjach, gracze mogą również spodziewać się DLC, które ułatwia zdobywanie określonych zasobów, a także nową, łatwiejszą opcję trudności.

ten Powrót Prawdziwego Demona zawartość do pobrania widzi protagonistę odwiedzającego Świat Cieni. Kiedy przybywa, Sophia wręcza mu Menorę, która, jak mówi, wywoła „siłę lub śmierć”. Dodatek DLC umożliwia walkę z najsilniejszymi demonami i jest przeznaczony dla osób szukających wyzwań. Jeśli uda ci się pokonać diabły, odblokujesz ich fuzje, a jeśli uda ci się pokonać diabła, odblokujesz jego esencję.

w Bogini w treningu DLC, do protagonisty zbliża się Bogini Artemida w pobliżu Tokyo Tower. Szuka godnego przeciwnika treningowego. Jeśli uda ci się pomyślnie ukończyć misję, możesz zrekrutować ją jako sojusznika i odblokować jej fuzję.

Wściekłość królowej DLC widzi Kleopatrę pozbawioną jej pozycji w oddziale Bethel Egpyt. Gdy protagonista otrzyma prośbę o sprawdzenie jej stanu po jej wygnaniu, odblokujesz nową misję. Ukończenie tej misji nagradza cię możliwością zrekrutowania jej jako sojusznika i odblokowania jej fuzji.

Ostatnia znacząca część DLC z dnia premiery, Ostatnie życzenie Doktora czy szukasz zaginionego badacza Betel. Po odnalezieniu naukowca rozmawiającego z Mephisto, protagonista rozpoczyna nową misję. Jeśli spełnisz określone warunki, zyskasz możliwość zrekrutowania go jako sojusznika i odblokowania jego fuzji.

Oprócz tych misji gracze mogą również odebrać Mitama Taniec Bogactwa oraz Mitama Taniec EXP DLC, które znacznie zwiększają częstotliwość pojawiania się rzadkich demonów, które odpowiednio upuszczają drogie relikty lub zdobywają PD. DLC Bogactwa znacznie ułatwia zdobywanie Macca, a DLC EXP znacznie ułatwia grindowanie. Atlus wypuszcza również Mitama Taniec Cudów DLC, które zwiększa częstotliwość pojawiania się rzadkich demonów, które upuszczają przedmioty, które zapewniają chwałę w bardziej efektywny sposób.

Oprócz płatnego DLC, darmowe Trudność bezpieczeństwa Planowane jest również dodanie łatwiejszego poziomu trudności dla każdego, kto ma niewielkie doświadczenie w RPG lub SMT, lub dla kogoś, kto chce przejść grę z niewielkim oporem.

Podczas gdy większość informacji dostarczonych przez Atlus w tym miesiącu koncentrowała się na DLC, studio rzuciło nam również okiem na tryby drugiej rozgrywki. Po zakończeniu gry i wyczyszczeniu gry możesz po raz drugi wybrać jeden z dwóch różnych trybów. Tryb noworodka przenosi twoje Demoniczne Kompendium i dane analizy wroga, ale nie zmienia drastycznie poziomu trudności. Tryb Reborn przenosi poziom twojego bohatera, umiejętności, demony, Macca i przedmioty do nowego pliku zapisu, ułatwiając odtwarzanie.

Shin Megami Tensei V, jak również cały ten dodatek DLC, zadebiutuje 12 listopada dla Switcha. Aby uzyskać więcej informacji na temat długo oczekiwanej gry RPG, przejdź do centrum gry, klikając tutaj.Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/21/shin-megami-tensei-vs-launch-day-dlc-detailed