Szalony Multiplayer Firefighting Game Embr jest już dostępny


Dzisiaj wyznacza dzień, w którym Embr wydana na Xbox One i Xbox Series X|S! Walcz z ogniem dla zabawy i zysku w tej nieprzewidywalnej i szalonej grze wieloosobowej. Połącz siły z przyjaciółmi, podejmuj codzienne wyzwania i wspinaj się na szczyt korporacyjnej drabiny pożarniczej. Więcej niż jeden sposób na zostanie bohaterem!

Połącz siły ze znajomymi, aby stać się najlepszymi strażakami, jakie można kupić za pieniądze. Pędź do płonących budynków wypełnionych niebezpiecznymi zagrożeniami, kosztownościami i najnowocześniejszymi systemami bezpieczeństwa. Gaś pożary, ratuj życie, ratuj towary i zarabiaj pieniądze zmieniające życie. Kupuj zaawansowane technologicznie narzędzia z zaawansowanymi ulepszeniami i świeżymi strojami, które odblokowują nowe sposoby gry.

Praca zespołowa to praca ze snami dzięki dodanej funkcjonalności crossplay, która pozwala grać ze znajomymi i nieznajomymi zarówno na PC, jak i Xbox, pracując razem, aby ratować życie i zarabiać pieniądze.

Nasza społeczność była integralna przez cały okres wczesnego dostępu i rozwijaliśmy grę blisko tych, którzy dołączyli do nas w tej podróży. Poprosiliśmy naszą społeczność Discord o dostarczenie nam 10 najlepszych wskazówek, aby użytkownicy Xbox mogli stać się najlepszym możliwym Respondrem Embr!

  • Porada 1: Skoncentruj się na ratowaniu klientów. Nie musisz walczyć z całym ogniem, ale nie możesz otrzymać zapłaty od martwego klienta!
  • Porada 2: Priorytet klienta: Ci w niebezpieczeństwie, najdalej, ci w toalecie (to się zdarza)”, a potem wszyscy inni!
  • Porada #3: Klienci nie otrzymują żadnych obrażeń, jeśli zostaną wrzuceni do strefy ratunkowej, więc bądź precyzyjny, kiedy wystrzelisz kogoś z trzech pięter w górę!
Embr
  • Porada 4: Możesz szybko uspokoić każdego wzburzonego klienta, obsypując go swoim wężem, to powinno dać Ci wystarczająco dużo czasu, aby zapewnić mu bezpieczeństwo!
  • Porada 5: Oprócz delikatnego upuszczania klientów możesz użyć przycisku rzutu, aby szybciej (i efektywniej) sprowadzić ich do strefy ratunkowej!
  • Porada #6: Zatrzymuj się często w sklepie! Pamiętaj, co sprawia Ci kłopoty, ponieważ prawie zawsze możesz kupić narzędzie, ulepszenie lub element wyposażenia, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.
Embr
  • Porada 7: Skakanie jest wyczerpujące! Jeśli skoczysz zbyt wiele razy z rzędu, nie uzyskasz tak dużej wysokości. Daj sobie chwilę na odpoczynek, a w mgnieniu oka znów skoczysz!
  • Porada 8: Należy pamiętać, że metalowe przedmioty, takie jak beczki, mogą również służyć do rozprzestrzeniania elektryczności, więc uważaj na nie w misjach!
  • Wskazówka nr 9: Woda rozprowadza elektryczność. Znajdź sposób na osuszenie wody za pomocą sprzętu lub narzędzi lub wyłącz zasilanie w budynku, aby się jej pozbyć!
  • Wskazówka nr 10: Woda pogarsza pożary tłuszczu! Uduś ogień niepalnym przedmiotem lub zamiast tego użyj gaśnicy!
Embr

Mając te wskazówki w zanadrzu, będziesz gotowy do zmierzenia się z gigantycznymi drapaczami chmur, okazałymi rezydencjami i nie tylko, wspinając się po szczeblach kariery do sukcesu! Z niecierpliwością czekamy na grę z Tobą w Embr, startuje dzisiaj!

Embr

Xbox Live

Embr

Krzywa cyfrowa


1


19,99 USD

15,99 USD

Połącz siły ze znajomymi, aby stać się najlepszymi strażakami, jakie można kupić za pieniądze. Pędź do płonących budynków wypełnionych niebezpiecznymi zagrożeniami, kosztownościami i najnowocześniejszymi systemami bezpieczeństwa. Gaś pożary, ratuj życie, ratuj towary i zarabiaj pieniądze zmieniające życie. Kupuj zaawansowane technologicznie narzędzia z zaawansowanymi ulepszeniami i świeżymi strojami, które odblokowują nowe sposoby gry. Jest mnóstwo ognia do zrobienia! Graj sam lub dołącz do zespołu reagowania składającego się z maksymalnie 4 graczy online, z dynamicznym poziomem trudności, który dostosowuje się do wielkości Twojej drużyny. Rozegraj 25 unikalnych poziomów w 3 dzielnicach wypełnionych pułapkami, niebezpieczeństwami i narastającym niebezpieczeństwem. Jest więcej niż jeden sposób na bycie bohaterem. Rozbijaj drzwi, wybijaj okna, naprawiaj obwody elektryczne, usuwaj wycieki gazu, omijaj systemy bezpieczeństwa i rób wszystko, aby wykonać pracę i otrzymać zapłatę. Zdobądź pięć gwiazdek, aby przyciągnąć uwagę zamożnych klientów. A jeśli brakuje Ci gotówki, spróbuj złapać kilka kosztowności, gdy klienci nie patrzą. Stwórz najlepsze prywatne wrażenia z walki z ogniem, korzystając z szeregu narzędzi, ulepszeń, pojazdów i strojów. Skacz z wysokich budynków z największą łatwością dzięki redukującemu obrażenia od upadku hełmowi atrapy, przeciwstawiaj się grawitacji dzięki opatentowanej czapce bejsbolowej z podwójnym skokiem, wsuń parę izolowanych rękawic, aby przetrwać w kontakcie z tymi nieznośnymi zagrożeniami elektrycznymi, lub wypróbuj jedną z dostępnych 17 opcji wyposażenia. Embr sprawi, że wrócisz po więcej dzięki nowym typom misji, codziennym i tygodniowym wyzwaniom oraz mnóstwu osiągnięć do upolowania.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/23/frantic-multiplayer-firefighting-game-embr-available-now/