Szafka Arcade1Up NFL Blitz ma teraz 50% zniżki


Arcade1Up Szafka NFL Blitz Legends jest na sprzedaż z absolutnie absurdalną zniżką w klubie Sama. Możesz dostać szafkę i pasujący stołek za jedyne 300 $. Ponieważ szafka zwykle kosztuje 600 USD, a stołek jest dodatkowy, jest to dość łatwo najlepsza oferta, jaką widzieliśmy do tej pory. Jeśli nie jesteś członkiem Sam’s Club, musisz wykupić płatne członkostwo lub uiścić dodatkową opłatę za usługę w wysokości 10%. Jednak nawet z opłatą za usługę umowa jest nadal niesamowita.

Warto zauważyć, że wiele innych szafek Arcade1Up jest w sprzedaży po najniższych cenach w historii:

NFL Blitz Legends zawiera pierwsze trzy gry z popularnej zręcznościowej serii piłkarskiej: NFL Blitz, NFL Blitz ’99 i NFL Blitz 2000: Gold Edition. Firma Arcade1Up nawiązała współpracę z NFL i byłymi gwiazdami futbolu, aby przywrócić serię. Jeśli tęsknisz za szybkim, przesadnym podejściem do sportu, nie będziesz rozczarowany. Gry wyglądają, brzmią i sprawiają wrażenie autentycznych — o ile w rzeczywistości gra przynajmniej piłka nożna. Te wersje usuwają późne trafienia, więc nie będziesz w stanie uderzyć przeciwnika ciałem po gwizdku.

Z punktu widzenia projektu szafka wygląda podobnie do oryginalnych szafek NFL Blitz i zawiera wizerunki kultowych graczy, takich jak Jerry Rice, Terrell Davis i Jerome Bettis. Ma podświetlaną markizę, 17-calowy wyświetlacz i jest wyposażony w opcjonalną podstawkę. Fałszywe panele na monety z przodu są miłym akcentem.

Wszystkie gry obsługują tryb wieloosobowy lokalny i online. Ma cztery zestawy elementów sterujących, ale podobnie jak szafka NBA Jam, jest ciasny dla czterech graczy. Same elementy sterujące są świetne, zwłaszcza 49-kierunkowe joysticki, które zapewniają responsywną, dokładną kontrolę nad graczami.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/arcade1up-nfl-blitz-cabinet-is-50-off-right-now/1100-6509238/?ftag=CAD-01-10abi2f