System Shock wreszcie pojawi się na PlayStation i Xbox w maju tego roku!

Remake System Shock studia Night Dive Studios wreszcie trafia na konsole PlayStation i Xbox. Pierwotnie wydany na PC 30 maja 2023 r., Night Dive i wydawca Prime Matter ujawnili dzisiaj, że System Shock ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i Xbox One 21 maja, tuż przed pierwszą rocznicą premiery gra.

Oczekiwane zmiany na konsolach

Ogłoszeniu temu towarzyszy nowy zwiastun na IGN, który daje wgląd w horror science-fiction i strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, których gracze mogą spodziewać się w grze. Sprawdź to sam – nawet poniżej w zwiastunie daty premiery System Shock na konsole:

Wierna adaptacja klasycznej gry

Remake jest dziś w bardzo dobrym stanie na PC, a gracze mogą spodziewać się dobrze wykonanej odświeżenia klasycznej gry. Prace nad remakiem trwały wiele lat, zanim w zeszłym roku ukazało się na PC – sprawdź grę w fazie przedalfa w 2016 roku tutaj.

Projekty związane z uniwersum System Shock

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj, jak Warren Spector ujawnił w 2022 roku, że OtherSide Entertainment nie pracowało nad System Shock 3 od lat. Następnie zapoznaj się z historią o powstającym serialu telewizyjnym System Shock.

Jeśli masz ochotę na więcej treści z uniwersum Shock, sprawdź najnowszą zapowiedź Judas, nadchodzącej gry twórcy BioShock i reżysera System Shock 2, Kena Levine’a, a następnie sprawdź, czego oczekujemy od nowej gry BioShock od studia 2K Studio Cloud Chamber.

System Shock ukaże się 21 maja na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i Xbox One.

Czy zamierzacie wypróbować System Shock na konsolach w maju tego roku? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com