Sylveon dołączył do bitwy na Switchu i mobilnej MOBA Pokémon UniteKolejny kieszonkowy potwór dołączył do darmowej gry mobilnej i Nintendo Switch, Pokémon Unite. Tym razem jest to ewolucja Eevee, Sylveon.

Sylveon zacznie jako Eevee i ewoluuje w Sylveona na poziomie Lvl. 4. Oto pełny opis tego nowego wojownika, dzięki uprzejmości oficjalnej strony internetowej gry – w tym jego ruch „Unite”:

Przygotuj się na spalenie rywali w Pokémon UNITE, ponieważ Sylveon jest już dostępny, aby dołączyć do twojego zespołu. Ten Pokémon jest Atakującym Dystansowcem i jest gotowy, aby wpatrzyć przeciwników w uległość. Sylveon rozpoczyna każdy mecz jako Eevee, a na poz. 4.

Podstawowy atak Eevee staje się atakiem wzmocnionym co trzeci atak, który zadaje zwiększone obrażenia, gdy trafi. Kiedy Eevee ewoluuje w Sylveona, jego wzmocnione ataki podstawowe zwiększają na krótki czas jego prędkość ruchu, gdy trafią. Eevee zaczyna z umiejętnością Adaptacji, która zwiększa Sp. Atk przez krótki czas, ilekroć zadaje lub otrzymuje obrażenia. Kiedy Eevee ewoluuje w Sylveona, Adaptacyjność staje się Pixilate, co zwiększa Sp. Atk i Sp. Def przez krótki czas, gdy zadaje lub otrzymuje obrażenia.

RUCHY SYLVEONA

Na poz. 1 i poz. 2, Eevee się uczy Szybki oraz Oczy lalek. Swift to atak, który wystrzeliwuje promienie w kształcie gwiazdy w przeciwne Pokémony, zadając im obrażenia. Używając Baby-Doll Eyes, Eevee wpatruje się w przeciwnego Pokémona, zadając obrażenia i zmniejszając jego atak i prędkość ruchu na krótki czas, gdy ruch trafi.

Kiedy Eevee osiągnie poz. 4 i ewoluuje w Sylveona, Swifta można ulepszyć do jednego z dwóch ruchów —Mistyczny Ogień lub Hipergłos.

Mystical Fire sprawia, że ​​Sylveon tworzy cztery małe płomienie, gdy porusza się w wyznaczonym kierunku. Płomienie strzelają w kierunku przeciwnych Pokémonów jeden po drugim, zadając obrażenia i zmniejszając Sp. Atk przez krótki czas, kiedy uderzą. Każde uderzenie płomienia skraca czas odnowienia tego ruchu. Atak ten można również ulepszyć, aby zwiększyć liczbę płomieni o jeden.

Hyper Voice uwalnia wiele fal dźwiękowych, które zadają obrażenia przy trafieniu. Zadawane przez nich obrażenia zwiększają się wraz z odległością celu od Sylveona. Za każdym razem, gdy uderzy fala dźwiękowa, obrażenia następnej fali dźwiękowej wzrastają. Podobnie jak Mistyczny Ogień, ten atak można również ulepszyć, aby zwiększyć liczbę fal dźwiękowych o jeden.

Na poz. 6, Baby-Doll Eyes można ulepszyć do obu Opróżnianie Pocałunek lub Spokojny umysł.

Kiedy Sylveon używa Draining Kiss, wysyła pocałunek w przeciwnego Pokémona. Pocałunek wielokrotnie porusza się między Sylveonem a wrogim Pokémonem. Kiedy pocałunek dotyka Sylveona, przywraca mu PŻ, a kiedy pocałunek trafia przeciwnego Pokémona, zadaje mu obrażenia i na krótki czas zmniejsza jego prędkość ruchu. Draining Kiss można również ulepszyć, aby zwiększyć ilość HP przywracanego Sylveonowi.

Calm Mind sprawia, że ​​Sylveon spokojnie skupia swój umysł i uspokaja swojego ducha, aby zwiększyć Sp. Atk, Sp. Obrona i prędkość ruchu przez krótki czas. Ulepszenie do Calm Mind pozwala Sylveonowi całkowicie zniwelować obrażenia od ruchu przeciwnika. To zniweczenie może nastąpić tylko raz za każdym razem, gdy używany jest Spokojny umysł, a jeśli się powiedzie, Sylveon zyskuje później tarczę.

Zjednoczony ruch Sylveona, wróżka igraszki

Pokaż przeciwnikowi, jak niezwyciężony jesteś dzięki Ruchowi Zjednoczenia Sylveona, Wróżka igraszki, którego dowiaduje się na poz. 8. Ten atak wyrzuca Sylveona w powietrze, czyniąc go tymczasowo niezwyciężonym. W momencie, gdy Sylveon ląduje, zadaje obrażenia przeciwnikom w obszarze działania i przywraca własne HP. Przez krótki czas procent obrażeń zadawanych przez Sylveona jest zamieniany na HP dla własnej korzyści Sylveona.

Aby grać jako Sylveon, musisz zdobyć licencję Pokémona ze sklepu Unite Battle Committee. Czy wypróbujesz najnowszy dodatek do listy w Pokémon Unite? Powiedz nam poniżej.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/sylveon-has-joined-the-battle-in-the-switch-and-mobile-moba-pokemon-unite