Świętuj 30-lecie Mortal Kombat w nowym zwiastunie rocznicowym


Mortal Kombat został wydany trzy dekady temu, w październiku 1992 roku, a jego krwawy styl walki przetrwał przez lata, poprzez kontrowersje, filmy i nie tylko.

Seria opracowana przez NetherRealm obchodzi w tym miesiącu 30. rocznicę, a studio wydało nowy zwiastun, aby podkreślić dziedzictwo franczyzy i kąpać graczy w nostalgii i szumie. Jeśli jednak szukasz specjalnego ogłoszenia Mortal Kombat, trzymaj swoje oczekiwania w ryzach. Może coś takiego pojawi się później w tym miesiącu – kto wie? – ale dzisiejszy zwiastun dotyczy 30-letniej historii Mortal Kombat w grach wideo i innych mediach rozrywkowych.

Sprawdź poniżej zwiastun Mortal Kombat 30th Anniversary:

Jak widać, powyższe wideo nie zapowiada żadnych nowych filmów ani gier, ani nawet DLC dla Mortal Kombat 11, ale to w porządku, ponieważ nadal jest to świetny zegarek, szczególnie dla długoletnich fanów.

Oto kilka zabawnych logo Mortal Kombat 30th Anniversary:

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Informator gry Przejrzyj Mortal Kombat 11, a następnie przeczytaj o tym, jak NetherRealm robi zawartość Mortal Kombat 11, gdy przechodzi do tworzenia następnej gry. Sprawdź ten wywiad z twórcą Mortal Kombat Edem Boonem na temat jego kariery w grach wideo i nie tylko.


Czy masz nadzieję, że następną grą NetherRealm będzie Mortal Kombat 12 lub coś innego? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/10/07/celebrate-30-years-of-mortal-kombat-in-new-anniversary-trailer