Swashbuckling Adventure Game, Bilkins’ Folly, trafi teraz na PlayStation, przełącz się na PC


Deweloper Webbysoft, jednoosobowy zespół i wydawca Armor Game Studios ogłosili, że Bilkins’ Folly ukaże się również na niektórych konsolach wraz z PC jeszcze w tym roku.

Pierwotnie Bilkins’ Folly miało ukazać się tylko na PC, ale Webbysoft dodał PlayStation 5, PlayStation 4 i Switch do swojej listy platform. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale gra ma ukazać się „pod koniec 2023 roku”. W Bilkins’ Folly grasz jako poszukiwacz skarbów Percival „Percy” Bilkins, który wraz ze swoim najlepszym psim przyjacielem Draytonem wyrusza na poszukiwanie zaginionej rodziny, która w tajemniczy sposób zniknęła wiele lat temu. Podczas swojej podróży duet będzie skakał po wyspach, rozwiązywał zagadki i nie tylko.

Zobaczcie to w najnowszym zwiastunie poniżej:

„Różowa fala pozostawia parę bez statku, bardzo piaszczystą” – czytamy w komunikacie prasowym. „Po wykolejeniu się ich misji, Percy i Drayton postanowili zdobyć nowy statek, ponownie połączyć się ze swoją zaufaną załogą i wrócić na właściwe tory. Jednak nic nie jest takie proste, prawda?

„W tej zawadiackiej narracyjnej przygodzie eksploruj wyspy goregiczne przesiąknięte historią i tajemnicą, poznaj dziwacznych mieszkańców tych regionów i wykorzystaj swoje umiejętności kartograficzne do mapowania miejsc, w których można kopać bogactwa. Pies jest zawsze twoim największym atutem, a Drayton nie jest inny Kiedy twoja więź ze szczeniakiem Percy’ego będzie się zacieśniać, nauczy się on nowych sztuczek, aby otwierać nieprzetarte ścieżki, rozwiązywać zagadki i pomagać ci w dążeniu do odnalezienia rodziny i odkrycia głęboko zakopanych sekretów.

Oto lista funkcji w Bilkins’ Folly, od dewelopera Webbysoft:

  • Poszerz załogę swojego statku, rekrutując aspirujących marynarzy, aby dołączyli do twoich szeregów.

  • Zaprzyjaźnij się z wieloma mieszkańcami wysp, ale pamiętaj, że będą pamiętać, jak ich traktujesz.

  • X oznacza miejsce! Dostosuj swoją mapę, aby działała dla Ciebie, rysując linie i umieszczając ikony, które pomogą Ci w wyprawach w poszukiwaniu skarbów.

  • Łowić ciekawe stworzenia morskie i zapisywać swoje odkrycia w swoim dzienniku.

  • Weź udział w konkursach poszukiwania skarbów, aby zdobyć trofea i prawa do przechwalania się.

  • Otwieraj zamki, wypasaj owce i nie tylko w uroczych minigrach.

Bilkins’ Folly trafi na PlayStation 5, PlayStation 4, Switch i PC „pod koniec 2023 roku”.Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/03/08/swashbuckling-adventure-game-bilkins-folly-will-now-hit-playstation-switch-alongside-pc