Super powtórka | Silent Hill – część 3


Zbliżamy się do końca 2022 roku i kończymy rok, wracając do naszych korzeni Super Replay, mierząc się z oldskulowym horrorem o przetrwaniu. W tym przypadku odtwarzamy jedną z najlepszych gier ery PS1, Silent Hill! Dołącz do nas na żywo na Twitchu już dziś o godzinie 14:00 w centrum gdy znosimy dwie godziny nostalgicznych, jeżących włosy przerażenia. Jeśli nie uda Ci się złapać nas na żywo, każdy odcinek będzie można obejrzeć w soboty na kanale YouTube Game Informer Shows.

W 1999 roku Konami, wypuszczając Silent Hill, wzbudziło strach przed mgłą w pokoleniu graczy. Niesamowity tytuł unikał bardziej bombastycznego horroru swojego głównego rywala w tamtym czasie, Resident Evil, na rzecz bardziej psychologicznych lęków. Bohater Harry Mason musi wyruszyć na przerażające poszukiwania swojej zaginionej córki, Cheryl, w niesamowitym mieście Silent Hill. To, co się rozwija, to zejście w szaleństwo, które zapoczątkowało serię, która (wreszcie) powraca do centrum uwagi po latach uśpienia. Dołącz do mnie, Marcusa Stewarta, wraz z Kyle’em Hilliardem, gdy przeżywamy debiutancką przygodę Silent Hill i widzimy, jak groza się kumuluje 23 lata później.

Jeśli lubisz nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz naszego kanału Twitch, wiedz, że dzięki temu nie tylko otrzymujesz powiadomienia i dostęp do specjalnych emotek. Otrzymasz również wstęp dla urzędnika Informator gier Kanał Discord, na którym nasi gościnni członkowie społeczności, moderatorzy i personel zbierają się, aby rozmawiać o grach, rozrywce, jedzeniu i organizować spotkania!Źródło : https://www.gameinformer.com/super-replay/2022/12/16/super-replay-silent-hill-part-3