Super powtórka | Metal Gear Rising: Zemsta, część 4 (ponownie)


Stojąc tutaj, zdaję sobie sprawę, że ta Super Powtórka będzie o wiele lepsza, ponieważ będziemy kroić i ciąć w Metal Gear Rising: Revengeance! Dołącz do nas już dziś Twitch o 14:00 Centralna cieszyć się dwiema godzinami pełnej rozgrywki w kultową ulubioną grę akcji, transmitowaną co tydzień w każdy piątek. Możesz także nadrobić zaległości w poprzednich odcinkach, odwiedzając nasz nowy kanał Game Informer Shows na YouTube lub oglądając zamieszczone poniżej wideo.

Metal Gear Rising: Revengeance to kontynuacja/spin-off gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, w której na czele stoi cyborg ninja Raiden. Zamiast skradać się w pudełkach, gracze wypatrują wrogów w szybkiej, stylowej akcji dzięki uprzejmości twórcy Platinum Games. Od czasu premiery w 2013 roku, akcja i absurdy Revenence przysporzyły jej namiętnego fandomu internetowego, ale mam mały sekret: nie sądziłem, że gra była aż tak wyjątkowa, kiedy grałem w nią w momencie premiery. Jednak lata zasypywania internetowych memami i mówienia, że ​​moja opinia jest nieprawidłowa, zainspirowały mnie do ponownego spojrzenia na Revengece. Czy dziewięć lat później zdobędę nowe uznanie dla gry? Ile arbuzów pokroję? Musisz się dostroić, aby się dowiedzieć.

Dołącz do mnie, Marcusie Stewart, gdy wracam do ukochanej solowej przygody Raidena. Jeśli lubisz nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz naszego kanału Twitch, wiedz, że dzięki temu otrzymasz nie tylko powiadomienia i dostęp do specjalnych emotikonów. Otrzymasz również wstęp do urzędnika Informator gry Kanał Discord, na którym nasi gościnni członkowie społeczności, moderatorzy i personel zbierają się, aby rozmawiać o grach, rozrywce, jedzeniu i organizować hangouty!Źródło : https://www.gameinformer.com/super-replay/2022/10/21/super-replay-metal-gear-rising-revengeance-part-4-again