Super powtórka | Dinokryzys – część 5


Super Replay zostaje zastrzyknięty przerażającą dawką dino-DNA, gdy mierzymy się z najbardziej niedocenianą grą firmy Capcom, Dino Crisis! Dołącz do nas już dziś na Twitch o 14:00 w centrum gdy gramy w grę „Panic Horror” z 1999 roku od początku do końca przez dwie godziny tygodniowo. Każdy odcinek zostanie przesłany na nasz kanał YouTube Game Informer Shows następnego dnia po emisji.

Po sukcesie Resident Evil, Capcom podążył za duchowym następcą o nazwie Dino Crisis. Tytuł ma podobny plan do Resident Evil, ale porzuca zombie na rzecz krwiożerczych dinozaurów. W grze występuje Regina, żołnierz sił specjalnych wysłany z zespołem w celu zbadania ośrodka badawczego na wyspie, który został przejęty przez te prehistoryczne jaszczurki. Dołącz do gospodarza Marcusa Stewarta i Kyle’a Hilliarda na kijach, gdy para dociera do sedna tego, co do cholery dzieje się na tej wyspie, i doprowadza te stworzenia do wyginięcia.

Jeśli lubisz nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz naszego kanału Twitch, wiedz, że dzięki temu nie tylko otrzymujesz powiadomienia i dostęp do specjalnych emotek. Otrzymasz również wstęp dla urzędnika Informator gier Kanał Discord, na którym nasi gościnni członkowie społeczności, moderatorzy i personel zbierają się, aby rozmawiać o grach, rozrywce, jedzeniu i organizować spotkania! Koniecznie śledźcie też nasz drugi kanał na YouTube, Informator gier Programy do oglądania innych odcinków Replay, a także archiwów Twitcha, takich jak Replay, GI Live i innych.Źródło : https://www.gameinformer.com/super-replay/2023/03/03/super-replay-dino-crisis-part-5