Super Replay Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts – Oglądaj na żywo o 14:00!

Super Replay powraca! Sprawdzamy Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts!

Jeśli jesteś fanem gier wideo, to musisz obejrzeć nowy odcinek Super Replay na kanale Twitch Game Informer Shows. Dzisiaj o 14:00 czasu Centralnego zaczynamy przygodę, która będzie kontynuowana co tydzień. Będziemy grać w Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts, a każdy odcinek będzie dostępny następnego dnia na naszym kanale na YouTube.

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts to gra wydana na konsolę Xbox 360 w 2008 roku. Ta trzecia pozycja w ukochanej serii platformówek firmy Rare koncentruje się na tworzeniu pojazdów, w których gracze zbierają i łączą setki części, aby zmontować własne zwariowane urządzenia do eksploracji. Mnogość możliwych kombinacji i nacisk na wybór i kreatywność gracza były wówczas w dużej mierze bezprecedensowe, torując drogę przyszłym grom, takim jak nadchodząca The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Jednak ten kierunek podzieliłby fanów ze względu na to, jak bardzo odbiega od tradycyjnej formuły Banjo. Więc gdzie na nim wyląduję? Dowiedzmy Się. Dołącz do mnie, Marcusa Stewarta, wraz z Kylem Hilliardem, gdy odkrywamy jeden z największych ukrytych klejnotów konsoli Xbox 360, aby sprawdzić, czy wytrzyma, czy rozpadnie się jak źle skonstruowany doohickey.

Jeśli lubisz nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz naszego kanału Twitch, wiedz, że dzięki temu nie tylko otrzymujesz powiadomienia i dostęp do specjalnych emotek. Otrzymasz również wstęp dla urzędnika Informator gier Kanał Discord, na którym nasi gościnni członkowie społeczności, moderatorzy i personel zbierają się, aby rozmawiać o grach, rozrywce, jedzeniu i organizować spotkania!

Nie przegap tego wyjątkowego odcinka Super Replay i połącz się z nami na żywo!

Źródło: https://www.gameinformer.com/super-replay/2023/06/16/super-replay-banjo-kazooie-nuts-bolts-part-7.