Super Replay z Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts – dołącz do nas dzisiaj!

Super Replay powraca z Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Dołącz do nas dzisiaj Piątek na Twitchu o 14:00 Centralny, gdy zaczynamy przygodę, która będzie kontynuowana co tydzień, dopóki nie udostępnimy kredytów. Każdy odcinek będzie również dostępny następnego dnia na naszym kanale Game Informer Shows na YouTube (możesz też obejrzeć filmy na powyższej liście odtwarzania).

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts zostało wydane na konsolę Xbox 360 11 listopada 2008 r. Trzecia (i jak dotąd ostatnia) pozycja w ukochanej serii platformówek firmy Rare koncentruje się na tworzeniu pojazdów, w których gracze zbierają i łączą setki części, aby zmontować własne zwariowane urządzenia do eksploracji.

Mnogość możliwych kombinacji i nacisk na wybór i kreatywność gracza były wówczas w dużej mierze bezprecedensowe, torując drogę przyszłym grom, takim jak nadchodząca The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jednak ten kierunek podzieliłby fanów ze względu na to, jak bardzo odbiega od tradycyjnej formuły Banjo.

Dołącz do nas!

Dołącz do mnie, Marcusa Stewarta, wraz z Kylem Hilliardem, gdy odkrywamy jeden z największych ukrytych klejnotów konsoli Xbox 360, aby sprawdzić, czy wytrzyma, czy rozpadnie się jak źle skonstruowany doohickey.

Jeśli lubisz nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz naszego kanału Twitch, wiedz, że dzięki temu nie tylko otrzymujesz powiadomienia i dostęp do specjalnych emotek. Otrzymasz również wstęp dla urzędnika Informator gier Kanał Discord, na którym nasi gościnni członkowie społeczności, moderatorzy i personel zbierają się, aby rozmawiać o grach, rozrywce, jedzeniu i organizować spotkania!

Koniecznie śledźcie też nasz drugi kanał na YouTube, Informator gier Programy do oglądania innych odcinków Replay, a także archiwów Twitcha, takich jak Replay, GI Live i innych.

Super Replay Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts – Part 3

Źródło : Game Informer.