Super Pocket: przenośna konsola retro w niskiej cenie

Przygotuj się na poważną aktualizację w przestrzeni gier mobilnych, ponieważ Apple właśnie ogłosił, że iPhone 15 Pro będzie mógł natywnie grać w takie gry, jak Assassin’s Creed Mirage i Death Stranding. Jednak przy tak dużej liczbie opcji dostępnych na rynku nawigacja i znalezienie najlepszej opcji może być trudne.

Super Pocket: retro i niedroga alternatywa

Jeśli szukasz niedrogiej opcji do grania w swoje ulubione gry w podróży, Super Pocket jest dla Ciebie. To prosta konsola retro, która kosztuje nie więcej niż nowa gra.Występuje w dwóch wersjach: Capcom Edition, która zawiera 12 gier, takich jak Street Fighter II: Hyper Fighting i Mega Man, oraz odmiana TAITO, która zawiera 18 gier. klasyki retro, takie jak Operation Wolf i Puzzle Bobble. Dzięki eleganckiemu wyglądowi i żywym kolorom Super Pocket naprawdę się wyróżnia.

Nasze praktyczne doświadczenia z Super Pocket są bardzo pozytywne. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje doskonałą jakość wykonania. Plastikowa obudowa jest solidna i trwała, a pad kierunkowy i przyciski reagują doskonale. Jasny ekran IPS o przekątnej 2,8 cala zapewnia wyraźny i żywy obraz, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się grami, nawet jeśli są one retro. Możesz także spersonalizować swoje wrażenia wizualne, wybierając idealne proporcje lub rozciągając obraz do trybu pełnoekranowego.

Jeśli chodzi o dźwięk, Super Pocket ma skierowany do przodu głośnik, który pomimo niewielkich rozmiarów radzi sobie nieźle. Jeśli wolisz bezprzewodowe rozwiązanie audio, możesz także podłączyć słuchawki. Niestety łączność Bluetooth nie jest obsługiwana, co dla niektórych graczy może być wadą.

Koncentracja gier retro

Jedną z najlepszych rzeczy w Super Pocket jest to, że ma z tyłu miejsce na kasetę, dzięki czemu masz dostęp do ponad 500 gier retro. Do wyboru jest 45 wkładów Evercade, wśród których znajdują się takie klasyki jak Another World, Flashback i Duke Nukem. Menu jest uproszczone w porównaniu do poprzednich wersji, co pozwala na szybszy dostęp do biblioteki gier.

Kolejną miłą funkcją Super Pocket jest tryb łatwy, który pozwala dostosować poziom trudności wbudowanych gier. Może to być przydatne dla mniej doświadczonych graczy lub tych, którzy po prostu wolą cieszyć się grą, nie martwiąc się o trudności. Oczywiście zawsze możesz wyłączyć tryb łatwy, jeśli chcesz grać w oryginalnych warunkach.

Jeśli chodzi o czas pracy baterii, Super Pocket zapewnia czas pracy baterii wynoszący cztery godziny, co w zupełności wystarczy na szybkie sesje grania. A ładowanie przez USB-C zajmuje tylko kilka godzin.

Wniosek

Super Pocket to świetna opcja dla entuzjastów gier retro, którzy chcą niedrogiej, przenośnej gry. Oferuje solidną jakość wykonania, jasny ekran i wygodne funkcje, takie jak zapisywanie i ładowanie stanu gry, a także jest kompatybilny z kartridżami Evercade, zapewniając dostęp do obszernej biblioteki gier retro. Jeśli szukasz przenośnej konsoli w stylu retro, Super Pocket jest idealnym rozwiązaniem.

Źródło: www.ign.com