Super Monkey Ball Banana Rumble: udany powrót do podstaw

Super Monkey Ball Banana Rumble: Powrót legendarnej serii

Klasyczne poziomy i opanowana rozgrywka

Super Monkey Ball Banana Rumble zawiera imponujący zestaw 200 poziomów podzielonych na 20 kolorowych światów, każdy zawierający 10 etapów. W czystej tradycji Monkey Ball zasada jest przyjemnie prosta: masz 60 sekund na przetoczenie małpy od początku do końca, stawiając czoła różnym przeszkodom. Pierwsze poziomy są przystępne, co pozwala na stopniowe zapoznawanie się z mechaniką gry. Graficznie Banana Rumble inspirowana jest doskonałą grą Super Monkey Ball 1 i 2, oferując urzekające zakręty, rampy, szyny, zwrotnice i przeszkody.

Precyzyjne sterowanie i opanowana fizyka

Super Monkey Ball Banana Rumble oznacza powrót do podstaw, oferując precyzyjne i responsywne sterowanie. Gra pozwala kontrolować nie bezpośrednio małpę, ale nachylenie sceny, zapewniając precyzyjną kontrolę nad tym, jak porusza się małpa. Korzystając z nowego, inspirowanego grą Sonic the Hedgehog, możesz gwałtownie przyspieszyć i odkryć genialne skróty i triki na każdym poziomie. Sterowanie jest tak dobrze dostrojone, że każdy upadek lub niepowodzenie wydaje się Twoją winą, co inspiruje Cię do doskonalenia przy każdej próbie. Banana Rumble oferuje również wiele opcji sterowania sceną i kamerą, umożliwiając graczom dostosowanie ustawień do własnych preferencji.

Strategiczny, kooperacyjny tryb wieloosobowy

Po zauważalnej nieobecności w dwóch ostatnich opusach, tryb wieloosobowy powraca w Super Monkey Ball Banana Rumble. Możesz grać z maksymalnie 4 graczami lokalnie lub w trybie współpracy online, zapewniając strategiczne i oparte na współpracy doświadczenia. Tryb wieloosobowy dodaje ciekawy wymiar kooperacji, gdzie każdy gracz musi przyczynić się do sukcesu drużyny, wykonując misje poboczne, dążąc jednocześnie do osiągnięcia głównego celu. Gra zawiera także opcjonalne wyzwania i tajne zadania, które zwiększają powtarzalność głównej przygody.

Podsumowując, Super Monkey Ball Banana Rumble to mocny powrót do serii, z ekscytującymi poziomami, mistrzowską rozgrywką i przemyślanym trybem współpracy dla wielu graczy. Pomimo pewnych wad w trybie bitwy, gra oferuje pełne i zabawne wrażenia zarówno fanom serii, jak i nowicjuszom. Ruszaj się!

Źródło: www.ign.com