Super Mario RPG w sprzedaży w Walmart i Amazon, nie przegap tego!

Uwaga fani gier wideo: gra Super Mario RPG jest obecnie dostępna w sklepie Walmart za jedyne 33 USD. Ta oferta, która jest prawie 50% niższa od pierwotnej ceny 60 dolarów, jest oferowana przez zewnętrznego sprzedawcę, ale jest wysyłana przez Walmart i ma 30-dniowy okres bezpłatnego zwrotu. Jeśli wolisz kupować bezpośrednio od głównego dystrybutora, ta ekskluzywna wersja Switch jest również dostępna w najniższej cenie w Amazon i Walmart (39 USD). Ulepszona wersja klasyka Super Nintendo została wydana na Switchu w listopadzie ubiegłego roku. Chociaż właściciele Switcha są obecnie zajęci Paper Mario: The Thousand-Year Door, wystawionym na sprzedaż w Walmart za 53 dolarów, Super Mario RPG oferuje podobne wrażenia i zdecydowanie warto kupić za tę cenę.

Opis gry Super Mario RPG

Niesamowicie wierna ukochanemu oryginałowi, Super Mario RPG to urocza gra na Switcha, wzbogacona o kilka zmian, dzięki którym jest bardziej przystępna dla nowych graczy. Weterani Mario RPG z pewnością docenią bitwy końcowe, które naprawdę sprawdzą Twoje umiejętności. Oprócz tych dodatków i dostosowań, gra Super Mario RPG na Switcha jest bardzo podobna do kultowego oryginału na Super Nintendo. Doskonała walka turowa nadal sprawia przyjemność, postacie i scenariusz są wzruszające i zabawne, a projekt świata wciąż zachowuje ten klasyczny urok Nintendo.

Recenzja gry Super Mario RPG na GameSpot

Recenzja gry Super Mario RPG przeprowadzona przez GameSpot uznała, że ​​unowocześniona wersja klasyka SNES jest rozkoszą. „Super Mario RPG to jedna z najbardziej szalonych gier w katalogu Nintendo. Pełno dziwacznych postaci, takich jak wielki zły Mikołaj w stylu Świętego Mikołaja, losowe wybryki komediowe – cosplayowe ropuchy łaskoczą jako forma tortur, a czterooki pies połyka cię w całości i komentuje smak – oraz fragmentaryczną rozgrywkę, która jest równie głośna, jak jest eklektyczna gra RPG Super Mario w sposób pamiętny oznaczała koniec życia SNES. I słusznie, nowa wersja na Switcha to jeden z najdziwniejszych remasterów, w jakie kiedykolwiek grałem. Wygląd powierzchni współczesnej gry Mario to po prostu fasada. Niesamowicie wierna oryginałowi gra Super Mario RPG to odważne i w dużej mierze udane doświadczenie. »

Inne ekskluzywne oferty na Switcha

Oprócz gry Super Mario RPG wiele innych gier dostępnych wyłącznie na Switchu jest teraz dostępnych w atrakcyjnych cenach w sklepach Walmart i Best Buy.

Źródło: www.gamespot.com