Super Mario Party Jamboree: Odkryj nowe szczegóły gry!

Super Mario Party Jamboree: Nowe dzieło z serii Mario Party

Nintendo ogłosiło niedawno najnowszą odsłonę serii Mario Party. Super Mario Party Jamboree to zupełnie nowa odsłona serii, ale wygląda na to, że podstawowa rozgrywka pozostała w większości nienaruszona, z kilkoma godnymi uwagi dodatkami.

Co nowego w Super Mario Party Jamboree

Zwiastun prezentacji przedstawia Mario i jego przyjaciół lądujących na małym archipelagu wysp tworzących ogromny kompleks hotelowy. Na wielu planszach gracze mogą doświadczyć 110 różnych minigier.

Jamboree zawiera pięć nowych plansz – Mega Wiggler’s Tree Party, King Bowser’s Keep, Roll ’em Raceway, Goomba Lagoon i Rainbow Galleria – a także powracające plansze z poprzednich gier, takie jak Mario’s Rainbow Castle (z Mario Party) i Western Land (z Impreza Mario 2). Udało nam się dowiedzieć trochę więcej o tym, jak toczą się mecze w niektórych z tych lokalizacji. Na przykład Roll ’em Raceway zawiera element turbo, który pozwala gokartom graczy przesunąć się o 40 pól przy dobrym rzucie. W Goomba Lagoon zmieniający się przypływ dostosowuje ścieżkę przez płaskowyż.

Tryb Koopathlon: zaskakujący dodatek

Najbardziej zaskakującą nowością jest nowy tryb gry Koopathlon, który pozwala na wspólną zabawę online nawet 20 graczom. Pierwsze oferowane tutaj gry przypominają inne gry towarzyskie online, takie jak Fall Guys.

Najlepsza gra z serii

Nintendo przedstawia Jamboree jako najbardziej znaczącą grę z serii. Zobaczymy, czy to prawda, gdy gra zostanie wydana na Switchu 17 października.

Źródło: www.gameinformer.com