Super Mario Bros. Cud: Zamów go w przedsprzedaży w Walmart, aby otrzymać darmowy pakiet kart kolekcjonerskich!

Super Mario Bros. Cud: zamówienia w przedsprzedaży ujawniają ekskluzywne gadżety

Zdobądź paczkę kart kolekcjonerskich w Walmart US

Gdy zbliża się nadejście Super Mario Bros., Wonder pojawi się na Switchu w przyszłym miesiącu, różni sprzedawcy ujawnili swoje gratisy w przedsprzedaży.

Najnowsza wersja pochodzi z sieci Walmart w Stanach Zjednoczonych. Jeśli zamówisz grę w przedsprzedaży w sklepie lub w Internecie za 59,99 USD, otrzymasz darmowy pakiet kart kolekcjonerskich. Każdy pakiet kart zawiera „10 kart losowo losowanych z 15 kart podstawowych, 4 karty holofoliowe i jedną kartę holofoliową z limitowanej edycji”.

Limitowaną edycją karty holofoliowej może być nawet specjalny Elephant Mario o numerach od 1 do 1000. Te pakiety można zdobyć wyłącznie poprzez zamówienie w przedsprzedaży, więc działaj szybko. Oto przegląd:

Super Mario Bros. Wonder: ekskluzywny zestaw magnesów w Walmart Canada

A jeśli jesteś w Kanadzie, możesz zdobyć zestaw ekskluzywnych, wysuwanych magnesów, zamawiając w przedsprzedaży Super Mario Bros. Ciekawe za 79,96 USD.

Zastanawialiśmy się, czy moglibyśmy ekscytować się jeszcze bardziej… Zdobądź zestaw wyskakujących magnesów, zamawiając w przedsprzedaży grę Super Mario Bros. Cud dla Nintendo Switch w Walmart Canada! Będzie dostępny 20 października. Magnesy dostępne są do wyczerpania zapasów.

Poprzednie oferty Super Mario Bros. znajdziesz tutaj. Wonder w naszym przewodniku dotyczącym zamówień w przedsprzedaży Nintendo Life:

Zainteresowany pakietem kart kolekcjonerskich w przedsprzedaży? A co z zestawem magnesów wyskakujących? Komentarz poniżej.

Autor

Liama ​​Doolana

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi przekazywać najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją kolekcję gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com