Super Mario Bros. Cud w promocji: skorzystaj z -25% w Walmart

Skorzystaj z najlepszych ofert na Super Mario Bros. Wonder i inne gry Nintendo Switch w Walmart

Wyjątkowe zniżki na gry Nintendo Switch

Super Mario Bros. Wonder otrzymał kilka rabatów od czasu swojej premiery w ostatnie wakacje, ale obecna oferta Walmartu jest najlepsza jak dotąd. Do 11 lipca lub do wyczerpania zapasów Super Mario Bros. Wonder jest w sprzedaży za 45 dolarów (wcześniej 60 dolarów). Ta transakcja jest częścią masowego wydarzenia sprzedażowego Walmart, które odbędzie się w tym tygodniu przed coroczną wyprzedażą Amazon Prime Day. Znakomita platformówka Mario to tylko jedna z gier na Nintendo Switch, które możesz teraz kupić w doskonałej cenie.

Uniwersum platformówek 2D zabrało Mario z powrotem do korzeni, dodając jednocześnie nową zawartość do odkrycia, w tym zmieniające grę efekty Cudów i zabawne ulepszenie słonia. Nasza recenzja Super Mario Bros. Wonder przyznał jej doskonałe 9/10 dzięki zabawnemu trybowi wieloosobowemu, pomysłowym typom poziomów oraz dużemu stopniowi swobody i możliwości dostosowywania.

„Super Mario Bros. Wonder to odważny wybór na nazwę” – napisał krytyk Steve Watts. „Wbija w ziemię flagę, która sugeruje, że wszystko inne niż ciągłe poczucie zachwytu i radości będzie samo w sobie porażką. Ale potem, co zaskakujące, Mario Wonder podejmuje wyzwanie i efektem jest nowoczesny klasyk. »

Więcej ekskluzywnych ofert Nintendo Switch w Walmart

Oprócz Super Mario Bros. Wonder, w Walmart znajdziesz świetne oferty na kilka innych produktów dostępnych wyłącznie na Nintendo Switch. Super Mario Maker 2, Mario Kart 8 Deluxe i The Legend of Zelda: Breath of the Wild są przecenione o 50%, co obniża cenę każdego z nich do zaledwie 30 dolarów. Możesz także kupić parę kontrolerów Nintendo Switch Joy-Con w zestawie z Super Mario Party za jedyne 69 USD, czyli taniej niż zwykła cena kontrolerów Joy-Con sprzedawanych w parze. A jeśli potrzebujesz dodatkowej konsoli Nintendo Switch do grania w podróży lub szukasz miłego prezentu, pakiet Nintendo Switch Lite z motywem Animal Crossing firmy Walmart kosztuje zaledwie 159 USD (wcześniej 200 USD) w czasie wyprzedaży.

Więcej ofert Nintendo Switch w Walmart: Target oferuje wybrane gry na Switcha za 35 dolarów podczas Target Circle Week.

Źródło: www.gamespot.com