Summer Game Fest 2024: data, bilety i transmisja na żywo, wszystkie informacje

Tegoroczny Summer Game Fest powróci do YouTube Theatre w Los Angeles, gdzie w czerwcu pojawią się ogłoszenia, pierwsze zapowiedzi, zwiastuny i nie tylko. W szczególności transmisja na żywo rozpocznie się 7 czerwca o 14:00 czasu PT/17:00 czasu wschodniego. Podobnie jak w zeszłym roku, będzie dostępna publiczność na żywo, ale transmisję na żywo będzie można także oglądać z różnych serwisów, takich jak YouTube i Twitch.

Sprzedaż biletów i wydarzenia

Jak wynika z komunikatu prasowego, sprzedaż biletów na tegoroczną galę rozpocznie się 7 maja. Potwierdzenie daty transmisji na żywo następuje po zeszłorocznej zapowiedzi, że Summer Game Fest powróci do Los Angeles w czerwcu. Po pokazie, który odbędzie się 7 czerwca, w dniach 8–10 czerwca odbędzie się wydarzenie dla mediów i wpływowych osobistości, na które można wejść wyłącznie na zaproszenie, w centrum Los Angeles, podczas którego będzie można zapoznać się z rozgrywką z nadchodzącymi grami, a jego producentem jest iam8bit.

Dzień deweloperów: edycja SGF

Dodatkowo Day of the Devs: SGF Edition powraca z transmisją na żywo online zaraz po oficjalnej transmisji Summer Game Fest 7 czerwca, w której wyróżnionych zostanie kilkanaście gier. Jak wynika z komunikatu prasowego, pełna lista uczestników i działań zostanie ogłoszona w nadchodzących miesiącach.

Powrót do poprzedniej edycji

Zeszłoroczny Summer Game Fest przyciągnął na całym świecie ponad 34 miliony widzów na żywo, co stanowi wzrost o 26% w porównaniu z rokiem poprzednim, przy maksymalnej liczbie 3,8 miliona jednoczesnych widzów.

Aby podsumować zeszłoroczne wydarzenie, sprawdź najfajniejsze gry, w które graliśmy podczas Summer Game Fest 2023.

Nie możesz się doczekać Summer Game Fest 2024? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com