Summer Game Fest 2023: wszystkich zapowiedzi i zwiastunów, których nie można przegapić

Summer Game Fest 2023: ważne ogłoszenia, których nie można przegapić

Zbliża się Summer Game Fest, podczas którego tydzień będzie pełen ogłoszeń gier, zwiastunów, aktualizacji, wydarzeń osobistych w Los Angeles i radosnych uroczystości. Jednym z głównych wydarzeń tego tygodnia jest Summer Game Fest, prezentacja prowadzona przez Geoffa Keighleya, której celem jest zgromadzenie branży gier wokół letniego festiwalu zapowiedzi gier wideo. Jak co roku przed tym wydarzeniem i innymi wydarzeniami, takimi jak Gamescom Opening Night Live i The Game Awards, Keighley stara się złagodzić oczekiwania fanów, wyjaśniając, czego absolutnie nie zobaczymy na Summer Game Fest w najbliższy piątek.

Co tam będzie

Keighley potwierdził, że zobaczymy wiele aktualizacji istniejących gier, takich jak Palworld i Kingdom Come 2: Deliverance. Zobaczymy także zwiastuny wcześniej ogłoszonych gier, w tym Supermarket Simulator, Monster Hunter Wilds, Metaphor: Refantazio, Batman: Arkham VR i Dragon Ball Sparking! ZERO. Potwierdził też, że dostaniemy coś od Blumhouse Games, a także nowy zwiastun serialu animowanego Among Us.

Aby jednak zachować niespodzianki dla siebie, lista tego, czego nie będzie, jest nieco dłuższa:

– Brak nowego zwiastuna GTA 6

Nie będzie nowego zwiastuna GTA tak szybko po ostatnim.

– Żadnych Królestw Królestwa 4

Keighley powiedział, że ci, którzy liczą na ogłoszenie Kingdom Hearts 4, stawiają przeszkody na drodze.

Należy się spodziewać wykluczeń

– Nie ma nic poza dobrem i złem 2

Keighley twierdzi, że nie wie więcej niż my o postępach w tworzeniu tej gry, która została ogłoszona już w 2017 roku.

Tak kształtują się zarysy Summer Game Fest, pozostawiając cztery dni na spekulacje na temat tego, czego nie wiemy. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak oglądać Summer Game Fest, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także naszym przewodnikiem po wszystkich innych wydarzeniach towarzyszących Summer of Gaming.

Źródło: www.ign.com