Summer Game Fest 2021: Keighley obniża oczekiwania wobec Kingdom Hearts IV

Tegoroczny Summer Game Fest odbędzie się w tym tygodniu, w piątek, 7 czerwca o 14:00 czasu polskiego, a biorąc pod uwagę, że w tym roku w wydarzeniu ma wziąć udział ponad 55 studiów i wydawców (w tym Game Days w ten weekend), fani spekulują na temat tego, co mogą zobaczyć. . Dotyczy to również fanów Kingdom Hearts, którzy mają nadzieję zobaczyć w tym roku na SGF coś powiązanego z Kingdom Hearts IV, biorąc pod uwagę, że od premiery minęły już ponad dwa lata.

Geoff Keighley obniża oczekiwania wobec Kingdom Hearts IV podczas Summer Game Fest

Jednakże showrunner i twórca SGF, Geoff Keighley, uważa, że ​​fani Kingdom Hearts powinni obniżyć swoje oczekiwania wobec serialu.

„Ludzie ciągle pytają o Kingdom Hearts, nie wiem dlaczego” – powiedział Keighley podczas niedawnej transmisji, podczas której odpowiadał na pytania dotyczące SGF. „Myślę, że to dlatego, że to zrobiliśmy [Final Fantasy VII Rebirth] w zeszłym roku czy coś. Ale tak, ludzie skazują się na porażkę, ale możesz mieć nadzieję. »

Oto fragment:

Teraz Keighley może zagrać rezerwową kartę, zwłaszcza z częścią „ale wciąż możesz mieć nadzieję” na końcu, ale bardziej prawdopodobne jest, że próbuje delikatnie dać do zrozumienia fanom Kingdom Hearts, że jeśli spodziewają się zobaczyć Kingdom Hearts IV na SGF , mogą być rozczarowani.

W międzyczasie obejrzyj zwiastun ujawniający Kingdom Hearts IV, a następnie przeczytaj ekskluzywny wywiad Game Informer z Tetsuyą Nomurą na temat Kingdom Hearts IV, przyszłości serii z Final Fantasy i nie tylko.

Jak myślicie, czy w najbliższy weekend usłyszymy o Kingdom Hearts IV? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com