Summer Devolver Direct 2024: ujawniono wszystkie nowe gry

W weekend rozpoczęły się tegoroczne wydarzenia związane z grami poza E3, począwszy od dzisiejszego pokazu Geoffa Keighleya na Summer Game Fest. Niedługo potem prawdopodobnie najbardziej szalony wydawca, Devolver Digital, szturmem podbił cyfrowe fale, aby zaprezentować sześć swoich gier podczas prezentacji Summer Devolver Direct 2024.

Oto wszystko, co ogłoszono podczas letniej prezentacji Devolver Digital 2024

Właściciel(e)

Possessor(s) to nowa gra od Heart Machine, twórców Hyper Light Drifter i Solar Ash, która ukaże się na nieujawnionych konsolach i komputerach PC w przyszłym roku. Zawiera walkę akcji inspirowaną grami platformowymi, takimi jak Super Smash Bros. i rozgrywa się w poddanym kwarantannie mieście zniszczonym przez międzywymiarową katastrofę.

Tenjutsu

Tenjutsu to gra akcji typu rogue-jutsu inspirowana jiu-jitsu, stworzona przez Sébastiena Benarda, głównego projektanta Dead Cells, która w przyszłości ukaże się na konsolach i komputerach PC. Wcielasz się w zbuntowanego yakuzę, który chce rzucić wyzwanie swoim byłym współpracownikom, a aby ich pokonać, musisz opanować brutalny system walki i zbudować różnorodny arsenał broni, ulepszeń i technik sztuk walki.

Kult Baranka: Unholy Alliance

Rozszerzenie Massive Monster’s Cult of the Lamb Unholy Alliance pojawi się w sierpniu i doda do gry pełny tryb współpracy. W tej aktualizacji zostaną uwzględnione nowe grywalne postacie i szereg nowych funkcji.

Zasada Talosa II: Droga do Elizjum

Talos Principle II otrzyma od 14 czerwca trzyczęściowe rozszerzenie zatytułowane Road To Elysium. To rozszerzenie zaoferuje nowe historie i wyzwania związane z łamigłówkami, które zanurzą graczy w nowych, unikalnych środowiskach.

Futbol gniewu

Anger Foot, strzelanka pierwszoosobowa, ukaże się na PC 11 lipca. Dzięki dziwacznej koncepcji i oryginalnej mechanice gry gracze będą musieli stawić czoła serii groźnych gangsterów, używając zabójczych ataków pieszych.

Dom Zmiażdżenia

The Crush House, pierwszoosobowa strzelanka inspirowana reality show, ukaże się na PC 9 sierpnia. Aby utrzymać widza w napięciu, gracze będą musieli sfilmować momenty dramatu i napięcia w domu w Malibu w Kalifornii.

Źródło: www.gameinformer.com