Sumerian Six: gra taktyczna typu stealth, którą trzeba wypróbować

Sumerian Six: obiecująca gra wideo, która powraca do historii

Sumerian Six to gra, która od razu rzuca się w oczy, pozwalając ci walczyć z nazistami w scenerii lat 30. XX wieku, jednocześnie oferując oldschoolową strategię i podejście do gier typu stealth. Tego typu gry są obecnie dość rzadkie, ale Sumerian Six rozpaliło na nowo płomień tego zbyt często zaniedbywanego gatunku. Rzeczywiście, studio Mimimi Games, stojące za Desperados 3 i Shadow Tactics, po zamknięciu niedawno swoich drzwi, zapowiedź tej nowej gry przez Devolver Digital wzbudziła szczególne zainteresowanie.

Obiecujący debiut Sumerian Six

Sumerian Six znakomicie przenosi gracza w komiksową atmosferę lat 30. XX wieku. Akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej i przedstawia zespół naukowców zajmujących się komandosami, których zadaniem jest zbadanie tajemniczej substancji o nieograniczonej mocy. Główni bohaterowie, Isabella i Sid Sterling, członkowie tego zespołu, wyruszają na niebezpieczną misję mającą na celu uratowanie świata przed uściskiem nazistów.

Powrót do podstaw dla fanów dyskrecji i taktyki

Jeśli jesteś fanem gier strategicznych i skradankowych, Sumerian Six powinno Cię zadowolić. Gra respektuje kody gatunkowe ustanowione przez tytuły takie jak Commandos, integrując jednocześnie zmodernizowane elementy. Pomimo kilku drobnych wad, w szczególności niepraktycznego interfejsu użytkownika, gra zapewnia wciągające wrażenia pełne zwrotów akcji.

Starannie zaprojektowane środowiska i postacie o unikalnych zdolnościach

Inspirowane komiksami środowiska Sumerian Six oferują wciągającą i różnorodną atmosferę. Główni bohaterowie, obdarzeni nadprzyrodzonymi zdolnościami, dodają rozgrywce dodatkowego wymiaru. Misje łączące dyskrecję i akcję zapewniają godziny wciągającej zabawy pełnej niespodzianek.

Widok z góry na placówkę naukową w sumeryjskiej szóstce

Bogata i obiecująca rozgrywka

W miarę postępów w grze ujawniane są nowe mechanizmy rozgrywki, oferujące graczowi większą swobodę działania i strategii. Interakcje pomiędzy różnymi postaciami i ich unikalnymi umiejętnościami dodają dodatkowej głębi rozgrywce. Sumerian Six obiecuje wciągającą i wciągającą przygodę dla fanów taktyk i gier typu stealth.

Źródło: www.eurogamer.net