Sucker Punch mówi, że nie działa na Niesławnym lub Sly Cooperze, a żadne inne studio nie działa


Sucker Punch Productions, studio stojące za nowym hitem IP Ghost of Tsushima z 2020 roku, ujawniło, że nie pracuje nad niczym związanym z poprzednimi seriami Infamous i Sly Cooper. Studio mówi też, że żaden inny deweloper nie pracuje nad projektami związanymi z franczyzami.

Ta wiadomość pochodzi z nowego wpisu na blogu podkreślającego 25. rocznicę firmy Sucker Punch. Od momentu otwarcia swoich drzwi ponad 20 lat temu studio pracowało nad Rocket: Robot on Wheels, popularną platformówką Sly Cooper, supermocną serią Infamous i oczywiście Ghost of Tsushima. Jednak w tym poście na blogu studio wyjaśnia niektóre rzeczy pośród plotek o Sly Cooper 5 i remake’u Infamous.

Chytry Cooper

„Ponieważ nasze gry wciąż rosną w skali i złożoności, wymagają one pełnej uwagi naszego studia” – czytamy na blogu. „Skupiając się na naszym obecnym projekcie, nie planujemy teraz ponownie odwiedzać Infamous lub Sly Cooper, a żadne inne studio nie pracuje obecnie nad projektami związanymi z tymi franczyzami. Te postacie są bardzo wyjątkowe, bliskie i drogie naszym sercom, więc chociaż nigdy nie powiedzielibyśmy, że nigdy nie otwieramy tych drzwi w przyszłości, na razie nie ma w przygotowaniu żadnych gier Infamous ani Sly Cooper.

W innym miejscu studio twierdzi, że wkrótce przeprowadzi konserwację serwerów Infamous 2 UGC, aby przenieść je do nowego domu, co pozwoli im dłużej pozostać. Jednak Sucker Punch mówi, że ostatecznie będzie musiał wyłączyć serwery, ale „[we] chcą, aby działały tak długo, jak to możliwe, dla graczy, którzy nadal są aktywni. Sucker Punch pracuje także nad uzyskaniem dodatku Infamous Second Son’s Cole’s Legacy DLC, który wcześniej był dostępny tylko w ramach edycji kolekcjonerskiej gry, w PlayStation Store na wszystkich terytoriach.

„Dziękuję wszystkim za niesamowite ponad 24 lata wsparcia”, pisze Sucker Punch. „Wasza miłość i uznanie są tym, co napędza nas do tworzenia nowych gier i nowych światów. Nie możemy się doczekać, aby przez wiele lat nadal wprowadzać w życie nowe i ekscytujące pomysły. Nie jesteśmy gotowi, aby rozmawiać o tym, co może się wydarzyć, ale mamy nadzieję, że będziesz nas śledzić, gdy tylko będziemy gotowi, aby podzielić się czymś więcej”.

Moje pieniądze są na kontynuację Ghost of Tsushima, ale kto wie, nad czym teraz pracuje studio. Mamy nadzieję, że wkrótce się dowiemy. Na razie przeczytaj recenzję Game Informer’s Ghost of Tsushima.


Wolisz Sly Cooper 5 czy remake Infamous? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/07/01/sucker-punch-says-its-not-working-on-infamous-or-sly-cooper-and-no-other-studio-is