Styczniowy skład Humble Choice zawiera 8 imponujących gierPierwsza partia gier Humble Choice na rok 2023 jest już dostępna – i to jest doozy. Humble często pakuje swoje comiesięczne kolekcje Choice w kilka świetnych gier na PC, ale w tym miesiącu składa się z jednej z najlepszych strzelanek FPS ostatnich lat, ukochanej gry na deskorolkę i kilku niesamowitych gier RPG – wszystko bez dodatkowych kosztów dla Humble Wyborowi abonenci.

W tym miesiącu wyróżniającym się tytułem Hunble Choice jest brutalna, szybka strzelanka Wieczny Zagłada. W recenzji Doom Eternal firmy GameSpot Phil Hornshaw przyznał grze ocenę 8/10. „Walka w Doom Eternal, w połączeniu z ulepszoną mobilnością i bogatym w opcje projektem poziomów, tworzy mnóstwo momentów z zawrotami głowy, które podnoszą wszystko, co sprawiło, że Doom 2016 działał tak dobrze” – napisał.

Jest także Świat Olli Olli, doskonała gra o deskorolce, która została nominowana do nagrody Best Sports/Racing game na The Game Awards 2022. Podczas gdy podstawowa rozgrywka polega na łączeniu ze sobą niesamowitych kombinacji, w OlliOlli World jest sporo do zrobienia. Gracze tworzą własną postać, a następnie wyruszają na przejażdżkę po świecie Radlandii, poznając nowe postacie, wykonując zadania poboczne i eksplorując skomplikowane poziomy gry.

Dla tych, którzy chcą się w coś pobawić ze znajomymi, mamy kooperacyjną grę RPG o przetrwaniu Plemiona Midgardu. Drużyny składające się z maksymalnie 10 graczy walczą z potworami, szukają zapasów i budują bazy, aby przetrwać ataki mitycznych potworów, ekstremalne warunki pogodowe i inne zagrożenia związane z Ragnarokiem.

W tym miesiącu kolekcja Humble Choice zawiera również kilka innych gier RPG i przygodowych gier akcji, takich jak taktyczna gra RPG science-fiction zamknięty, chill life sim Życie Hokko, i przygodowa gra akcji w mrocznym fantasy Wężowy Łotrzyk. Dopełnieniem listy jest kolorowa przygoda w piaskownicy Grow: Pieśń Wiecznego Drzewa, oraz Chop Conan Chop, który na nowo przedstawia kultowego bohatera fantasy Conana Barbarzyńcę jako animowany hack-and-slash.

Członkowie Humble Choice mogą już teraz pobrać wszystkie osiem gier bez dodatkowych opłat i pozostaną one twoje na zawsze. Wraz z comiesięcznymi bezpłatnymi grami na PC, członkowie Humble Choice mają również dostęp do rotacyjnej biblioteki gier na PC i ekskluzywnych cen sprzedaży produktów w sklepie internetowym Humble za jedyne 12 USD miesięcznie.

Styczeń 2023 Gry Humble Choice

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/humble-choice-january-lineup-features-8-impressive-games/1100-6510538/?ftag=CAD-01-10abi2f