Strzelanka na żywo Lemnis Gate zostanie zamknięta w lipcuTaktyczna strzelanka pierwszoosobowa, Lemnis Gate, jest zamykana.

Podczas gdy strzelanka została wydana dopiero we wrześniu 2021 r., Deweloper Ratloop Game nawiązał współpracę z wydawcą Frontier, aby potwierdzić zamknięcie, mówiąc, że gra zostanie wycofana ze sprzedaży 11 kwietnia 2023 r. I całkowicie zamknięta 11 lipca 2023 r.

Newscast: Gdzie Microsoft idzie dalej, aby zawrzeć umowę z Activision Blizzard?

„Chcemy wszystkim podziękować za wsparcie z Lemnis Gate, dołączenie do nas w wielu niesamowitych rundach w pętli” – głosi oświadczenie – pierwsza aktualizacja Steam gry od grudnia 2021 r. „Naprawdę uwielbialiśmy patrzeć na waszą pasję do gry , niesamowite strategie, które stworzyłeś, i sposób, w jaki przyjąłeś tę innowacyjną odmianę gatunku FPS.

„Lemnis Gate to ambitny projekt, który mamy zaszczyt wspólnie realizować, dlatego ze smutkiem dzielimy się dziś tą wiadomością”.

Szybkie spojrzenie na wyniki strzelca na SteamDB daje pewien wgląd w tę decyzję; osiągając szczyt z zaledwie 802 jednoczesnymi graczami, gra najwyraźniej nigdy nie ruszyła z miejsca i obecnie stara się przyciągnąć ponad pół tuzina graczy jednocześnie.

Co ciekawe, oglądalność gry na Twitchu również uległa stagnacji, ale wczorajsze ogłoszenie odnotowało gwałtowny wzrost zainteresowania.

W poście stwierdza się, że chociaż gracze konsolowi „nadal będą mogli uzyskać dostęp do lokalnych trybów dla wielu graczy i trybów treningowych” po zamknięciu w lipcu 2023 r., „Gracze na PC nie będą mogli grać poza tym punktem”.

„Chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim za wsparcie i dołączenie do nas w tej podróży”.

Źródło : https://www.eurogamer.net/live-service-shooter-lemnis-gate-will-shut-down-in-july