Street Fighter 6: winylowa edycja kolekcjonerska oryginalnej ścieżki dźwiękowej!

Street Fighter 6: oryginalna ścieżka dźwiękowa w kolekcjonerskim wydaniu winylowym

Gra Street Fighter 6 okazała się prawdziwym sukcesem i aby uczcić ten sukces, stworzono limitowaną edycję oryginalnej ścieżki dźwiękowej na winylu. Ta edycja oferuje 180 minut słuchania i ekskluzywne bonusy. Przekonajmy się wspólnie, co oferuje ta specjalna oferta.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z gry Street Fighter 6 – edycja kolekcjonerska na winylu

Pudełko kolekcjonerskie zawiera 4 płyty, 24-stronicowy album z grafiką, 18 początkowych postaci z SF6, a także matę do gramofonu zaprojektowaną przez Zoetrope i pakiet naklejek. Ten zestaw pudełkowy jest edycją limitowaną, z ograniczoną liczbą egzemplarzy.

Ten czteropłytowy zestaw zawiera muzykę do wielu postaci i sekcji gry, w tym główny motyw i wiele więcej. Dzięki czterem płytom i ośmiu stronom jest mnóstwo do odkrycia.

Otrzymasz także 24-stronicowy album z grafikami zawierający ilustracje każdej postaci z 18-znakowej początkowej listy, a także ilustracje dostępne wyłącznie w tej książce. W zestawie znajduje się również podkładka pod gramofon Zoetrope stworzona przez Drew Tetza, która utrzymuje wszystko na swoim miejscu. Jako bonus otrzymasz także zestaw 6 unikalnych naklejek Street Fighter. Wejdź więc na pole bitwy i pozwól, aby kultowa muzyka Street Fighter otoczyła Cię symfonią mistrzostwa sztuk walki. Nie przegap tego niesamowitego przedmiotu kolekcjonerskiego!

Możliwość zamówienia w przedsprzedaży od 12 stycznia 2024 r

Dodatkowo zapisz się na naszą listę mailingową, a my wyślemy Ci powiadomienie, gdy zamówienia w przedsprzedaży zostaną otwarte 12 stycznia 2024 r., wraz z kartą podarunkową o wartości *10 USD do sklepu IGN. *Przy zakupach powyżej 50 dolarów.

Źródło: www.ign.com