Street Fighter 35. rocznica, Splatoon 3 Deep Dive | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo Brian zaprasza eksperta od gier walki i byłego Informator gry redaktor Suriel Vazquez, aby uczcić 35. rocznicę serii Street Fighter. Główny segment składa hołd serii poprzez głębokie zagłębienie się w historię i wpływ najbardziej kultowych gier walki, ale wcześniej obaj spuszczają wiadomości, w tym duży podział zrzutu informacji o Splatoon 3, który otrzymaliśmy na początku tego tygodnia .

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), Suriel Vazquez (@SurielVazquez)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:38 – Pierwsza gra Nintendo/Ulubiona gra Nintendo
00:15:21 – Pokémon Anime Special nadchodzi na Netflix
00:18:32 – Nowy Super Punch-Out!! Odkryto kod do oszukiwania
00:22:56 – Kirby’s Dream Buffet Szczegóły i data premiery
00:25:44 – Fall Guys Sonic Event
00:28:01 – Dragon Ball Fortnite złośliwiec
00:29:56 – Data premiery kinowej Sonic 3
00:32:11 – Sonic Origins usuwa najgorsze usterki
00:33:33 – Marvel vs. Capcom 2 Arcade1Up Gabinet
00:39:24 – Splatoon 3 Głębokie nurkowanie
00:56:49 – Retrospektywa serii Street Fighter
02:02:26 – Ostateczny ranking: Postacie Street Fighter
02:09:35 – Klejnot tygodnia w sklepie internetowym: Zdrada w Beatdown City


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz to zrobić, wysyłając e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby uzyskać więcej podcastów Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo, oraz Video Gameography z gospodarzem Marcusem Stewartem, który bada historię gier wideo – jedna seria na czas! Mamy również Od panelu do podcastu od gospodarza Andrew Reinera, obejmujący wszystko ze świata komiksów, w tym programy, filmy i gry, które się z nich rodzą!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/12/street-fighter-35th-anniversary-splatoon-3-deep-dive-all-things-nintendo