Streamerka Elden Ring MissMikkaa pokonała jednocześnie dwóch Maleni za pomocą padu tanecznego i kontroleraJakby pokonanie Malenii – prawdopodobnie najtrudniejszego bossa Elden Ring – samo w sobie nie było wystarczającym wyczynem, streamerka Twitcha, MissMikkaa, właśnie pokonała dwie Malenie jednocześnie za pomocą kontrolera oraz podkładka do tańca.

MissMikkaa dokonała tego zdumiewającego wyczynu podczas „Ultimate Challenge Run”, w którym zadała sobie zadanie grania „w dwie gry Elden Rings jednocześnie z różnymi kontrolerami (Dance Pad i PS5 DualSense)”. Musiała także zabić „bossów w tej samej próbie w obu instancjach gry”.

Możesz zobaczyć klip ze zwycięstwa poniżej i możesz kliknąć tutaj, aby zobaczyć pełną bitwę.

Zajęło jej to trzy dni i 199 prób, ale ostatecznie zwyciężyła. W następnej kolejności planuje pokonać Radagon/Elden Beast i kto wie, jakie inne wyzwania wymyśli w przyszłości.

Rozmawialiśmy z MissMikkaa w listopadzie 2022 r. i opowiedziała nam, jak pokonała Elden Ring w całości za pomocą padu tanecznego, i to nawet po tym, jak pokonała Malenię na poziomie 1 tym samym padem tanecznym.

Malenia była ostatnio jednym z najtrudniejszych wyzwań w świecie gier wideo, a trudność jej bitwy zainspirowała powstanie, obok MissMikkaa i innych, jednego z najbardziej legendarnych graczy Elden Ring, Let Me Solo Her. Ten gracz pojawiał się w grach graczy, aby w pojedynkę pokonać Malenię, a także rozmawialiśmy z nimi o tym, jak stali się bohaterami dla wszystkich.

Aby dowiedzieć się więcej o świecie Elden Ring, zajrzyj na nasz czat GinoMachino, gracz, który pokonał każdego bossa bez żadnego trafienia i dlaczego wybraliśmy Elden Ring jako grę roku 2022.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomości@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/elden-ring-streamer-missmikkaa-simultaneously-defeated-two-malenias-with-a-dance-pad-and-a-controller