Streamer gra mistrza puzonu z prawdziwym puzonemNiezależna gra rytmiczna Trombone Champ stała się czymś w rodzaju wirusowego hitu, odkąd została wydana na początku tego miesiąca, wykorzystując bogaty komediowy potencjał kultowego instrumentu dętego. Podczas gdy deweloperzy obecnie zalecają grę za pomocą myszy i klawiatury, podczas gdy obsługa kontrolera jest wyprasowywana, jeden zaradny streamer już wymyślił, jak grać z idealnym kontrolerem – prawdziwym puzonem.

Streamer i twórca treści Rudeizm znany jest z używania niekonwencjonalnych kontrolerów – GameSpot przedstawiał go wcześniej za grę w Elden Ring na zabawce dla dzieci, Call of Duty z bagietką i Overwatch z bananami. Ale tym razem jego wybór kontrolera ma sens.

Unikalny projekt puzonu sprawia, że ​​można go używać jako kontrolera do kreatywnych wyborów projektowych. Rudeism wyjaśnił, że do sterowania zjeżdżalnią używa czujnika ultradźwiękowego. W kolejnym tweecie zauważa, że ​​ograniczenia czujnika oznaczają, że nie przesuwa suwaka tak daleko, jak mógłby to zrobić prawdziwy puzonista, ale pracuje nad tym problemem w przyszłej iteracji.

Trombone Champ wymaga również danych wejściowych, aby puzon „doot”, jak to ujął Rudeism, z niezwykłą cechą wśród gier rytmicznych, pozwalającą graczom zagrać dowolną nutę, jaką chcą w dowolnym momencie. To wejście Rudeism kontroluje za pomocą mikrofonu, co wymaga od niego robienia hałasu za pomocą kontrolera puzonu, aby grać w grę.

Rezultatem jest pięknie kręcona interpretacja Dance of the Sugar Plum Fairy, która brzmi jeszcze bardziej paskudnie, gdy Rudeism ujawnia, jak brzmi jego prawdziwy puzon. Brawo!

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Źródło : https://www.gamespot.com/articles/a-streamer-is-playing-trombone-champ-with-an-actual-trombone/1100-6507870/?ftag=CAD-01-10abi2f