Guardians of the Galaxy (2021): gra wideo z 70% rabatem!

Guardians of the Galaxy (2021): gra wideo warta twojego czasu i pieniędzy

Jeśli jesteś fanem Guardians of the Galaxy i szukasz jeszcze więcej czasu z ukochanymi bohaterami, nie szukaj dalej niż gra z 2021 roku. Marvel’s Guardians of the Galaxy to certyfikowany niedoceniany klejnot, który jest wart twojego czasu i pieniędzy. Nie jest podłączony do MCU, ale wciąż ma jedne z najlepszych tekstów do gier wideo i pracę głosową obecnej (a nawet ostatniej) generacji.

GotG to idealny dodatek do nowego filmu, jeśli szukasz jeszcze więcej akcji, śmiechu i wrażliwości emocjonalnej od swoich ulubionych kosmicznych bohaterów. Nie tylko to, ale ta gra jest teraz w 100% zweryfikowana na Steam Deck, więc możesz mieć pewność, że będzie działać idealnie na wspaniałym komputerze przenośnym do gier.

Zdobądź tę grę teraz z 70% rabatem!

Co więcej, w tej chwili gra jest nawet 70% taniej na Steam, PlayStation i Xbox, co czyni to jedną z absolutnie najlepszych ofert, jakie można było zdobyć w 2023 roku. Guardians było nawet w Game Pass przez przyzwoity kawałek czasu, ale na razie dobrze spoczywa w bibliotekach każdego, kto ma członkostwo PS Plus Extra.

Poniżej zostawimy kilka przydatnych linków, jeśli chcesz go odebrać, możesz nawet sprawdzić nasz pełny przewodnik po gadżetach i prezentach Guardians of the Galaxy lub naszą pełną recenzję gry 8/10.

  • Kup grę z 70% rabatem na Steam
  • Kup grę z 70% rabatem na PlayStation
  • Kup grę z 70% rabatem na Xbox
  • Przeczytaj pełną recenzję gry Guardians of the Galaxy

O autorze artykułu

Robert Anderson jest ekspertem ds. transakcji i redaktorem ds. handlu w IGN. Możesz iść za nim @robertliam21 na Twitterze.

Źródło: IGN