Story Of Seasons, producent Rune Factory opracowuje zupełnie nowe RPG akcji na Switcha


Zdjęcie: Bushiroad

Wydawca Bushiroad ujawnił zupełnie nową grę RPG akcji, która pojawi się na Switchu w Japonii w 2023 roku, a nad grą pracuje producent Story of Seasons i Rune Factory, Yoshifumi Hashimoto.

Zgłoszone przez Nintendo Everything (przez Famitsu) nowa gra nosi tytuł Tylny Sekai, i dokuczano mu podczas dzisiejszej Wielkiej Prezentacji Noworocznej Bushiroad 2023. Podczas tej samej prezentacji firma Bushiroad założyła swoją zupełnie nową wytwórnię, Bushiroad Games, która skupi się na ekspansji na wydawanie gier na konsole, jednocześnie zapowiadając inne gry Switch, takie jak tytuł oparty na Shojo Kageki Revue Starlight, Wgląd w strzelanie Macross, Goblin Slayer Kolejny poszukiwacz przygód: ​​koszmarna ucztaoraz Mushoku Tensei: Reinkarnacja bezrobotnych – Quest of Memories.

Wiemy bardzo mało o Rear Sekai w tej chwili, poza rodowodem, który nad nim pracuje — a fani RPG rozpoznają kilka z tych nazwisk. Praca nad głównym motywem gry jest legendarna Opowieści kompozytor serii Motoi Sakuraba, z grafikami autorstwa artysty Samurai Warriors 5, Shie Nanahary i projektantki postaci z serii Rune Factory, Minako Iwasaki, która ostatnio pracowała nad Rune Factory 5.

Yoshifumi Hashimoto jest znany z pracy jako producent przy takich tytułach jak Rune Factory 4 (jako scenarzysta), Story of Seasons: Trio of Towns, Riviera: The Promised Land on GBA jako scenarzysta oraz Vanillaware’s Metroidvania Muramasa: The Demon Blade na Wii.

Poza tym wszystko, co musimy zrobić, to zwiastun, kilka projektów postaci i data „2023”. Gra została również potwierdzona tylko do wydania w Japonii, ale już wcześniej widzieliśmy niektóre tytuły mobilne wydawcy tutaj na zachodzie – takie jak Kocham życie! Szkolny Festiwal Idoli.

Sprawdź zwiastun poniżej (który jest w całości po japońsku) i daj nam znać, co chcesz zobaczyć w tej nowej grze RPG akcji (rolnictwo? zakładanie rodziny?) w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/story-of-seasons-rune-factory-producer-developing-brand-new-action-rpg-for-switch