Still Wakes the Deep: Straszny i wciągający, ale rozczarowujący.

Odkryj Still Wakes the Deep, ekscytujący szkocki horror

Still Wakes the Deep to szkocki horror, który nie pozostawia nikogo obojętnym. Gra charakteryzuje się napiętą i intensywną atmosferą i pozwala zanurzyć się w historii Camerona „Caza” McLeary’ego, inżyniera pracującego na platformie wiertniczej Beira D. Gdy dochodzi do tajemniczych wydarzeń, zostajesz wciągnięty w walkę o przetrwanie.

Zanurz się w sercu horroru dzięki utalentowanym szkockim aktorom

Gra Still Wakes the Deep oferuje całkowite zanurzenie dzięki obsadzie głosowej złożonej z utalentowanych szkockich aktorów. Regionalne dialekty i wyrażenia wnoszą do rozgrywki odrobinę autentyczności, nawet dla graczy niezaznajomionych ze szkocką kulturą.

Poznaj fascynującą i przerażającą platformę wiertniczą

Platforma wiertnicza oferuje fascynującą i niepokojącą scenerię, z ciasnymi pokojami, wąskimi korytarzami i dużymi pokładami. Kontekstowe interakcje i sekcje platformowe urozmaicają rozgrywkę, a atmosfera cielesnego terroru narasta wraz z postępem przygody.

Oprócz skłaniającej do myślenia historii i wciągającej atmosfery, Still Wakes the Deep zanurza Cię w sercu horroru z jego koszmarnymi stworzeniami. Pomimo pewnych wad w zakresie rozgrywki i sztucznej inteligencji, gra oferuje fanom horrorów wyjątkowe i zapadające w pamięć wrażenia.

Źródło: www.gameinformer.com