SteelSeries Arctis Nova 7P w sprzedaży za jedyne 119,99 USD!

Skorzystaj z wyjątkowej oferty Amazon na bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier SteelSeries Arctis Nova 7P za jedyne 119,99 EUR po zakupie kuponu o wartości 60 EUR. To 33% zniżki i najlepsza cena, jaką widzieliśmy w tym roku za zestaw słuchawkowy z serii Arctis Nova 7.

Zestaw słuchawkowy do gier SteelSeries Arctis Nova 7P za 119,99 EUR

SteelSeries Arcis Nova 7P to najnowszy następca popularnej serii zestawów słuchawkowych Arctis 7. Jest tak samo dobry jak jego poprzednik, ale ma kilka mile widzianych ulepszeń, takich jak port ładowania USB typu C, dłuższy czas pracy baterii (38 godzin w porównaniu do 30 godzin), jednoczesna łączność bezprzewodowa i Bluetooth oraz zgodność z wieloma platformami. Gracze komputerowi mają również dostęp do aplikacji SteelSeries, która umożliwia pełną personalizację dźwięku. Możesz dostosować ustawienia dźwięku niezależnie dla każdej gry. Jeśli to dla Ciebie za dużo, istnieją gotowe ustawienia dla konkretnych gier, które zostały zaprojektowane na zamówienie przez twórców gier.

Poza tym Nova Arctis jest w dużej mierze podobna do oryginalnego Arctis. Nie jest to złe, ponieważ Arctis 7 to najpopularniejszy zestaw słuchawkowy do gier firmy Steelseries. Ten zestaw słuchawkowy ma znacznie lepszą jakość wykonania niż oficjalny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox za 100 USD. Jeśli szukasz jeszcze lepszego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, naszym zdaniem powinieneś wybrać coś takiego jak Nova 7 Pro, którego cena 350 USD stawia Cię w zupełnie innej lidze.

Praktyczne wrażenia z SteelSeries Arctis Nova 7

Aby poznać nasze praktyczne wrażenia, zapoznaj się z naszą recenzją IGN dotyczącą SteelSeries Arctis Nova 7. Wybraliśmy Nova 7 jako jeden z najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier. Naszym zdaniem jedynym lepszym zestawem słuchawkowym SteelSeries jest Arctis Nova Pro (bezprzewodowy), a to kosztuje ponad dwukrotnie więcej.

Jeśli szukasz więcej gier i akcesoriów na PS5, sprawdź już dziś najlepsze oferty na PS5.

Źródło: www.ign.com