Steam Next Fest: Super Raft Boat Together to prawie za dużo, w najlepszy możliwy sposóbO, to jest nowe. W każdym razie czuje się nowy. W grze Super Raft Boat Together, którą możesz wypróbować w ramach Steam Next Fest, znajdujesz się na klasycznym terytorium dwóch drążków. Ale twoją areną jest tratwa na morzu, a bestie, z którymi się mierzysz, mogą ją porwać. Ale! Możesz go odbudować! Ale! Aby to zrobić, musisz na chwilę przestać strzelać.

Boże, jest gorączkowo. Każda gra tutaj jest odpowiednio wyczerpująca, gdy się włóczę, broniąc tratwy, odbudowując tratwę, przypadkowo uderzając mewą w twarz. Te mewy! Zupełnie jak prawdziwa rzecz, którą lubią krążyć w powietrzu, a potem bombardować. Następnie są ryby, które spadają na pokład i rekiny, które zabierają ze sobą kawałki tratwy, jakby jadły tabliczkę czekolady.

Jeśli do tej pory nie możesz tego powiedzieć, po prostu wyjdę i powiem: ta gra jest genialna. Jest dziki i nieustępliwy, a ja zawsze staram się robić co najmniej dwie rzeczy naraz. I to zanim uwzględnię łupy, ulepszenia, kompilacje i bossów.

Ten film pokazuje Super Raft Boat Together w akcji.

I więcej. Skończyłem swoją ostatnią grę zaledwie kilka minut temu i jeszcze raz spojrzałem na ten tytuł: Razem. Co przerażające, ta szaleńcza gra polegająca na obronie bardzo małej tratwy obsługuje tryb współpracy dla trzech graczy. Jakie to przerażające. Jak genialny.

Źródło : https://www.eurogamer.net/steam-next-fest-super-raft-boat-together-is-almost-too-much-in-the-very-best-way