State of Decay 3 zaprezentowane podczas Xbox Showcase: wszystkie informacje tutaj

Z dzisiejszego przecieku wynika, że ​​State of Decay 3 będzie jedną z gier prezentowanych na jutrzejszym Xbox Showcase. Według @gematsu na X/Twitterze, deweloper Undead Labs najwyraźniej przypadkowo ujawnił samą wiadomość z linkiem do materiałów prasowych na swojej stronie kariery. Według gematsu link prowadzi do komunikatu prasowego, w którym częściowo stwierdza się: „Undead Labs ujawniło swoją nową markę podczas długo oczekiwanej prezentacji Xbox Showcase 9 czerwca w najnowszym zwiastunie State of Decay 3”. wyciekło.

Ujawniono zwiastun State of Decay 3

Jutro podczas Xbox Game 2024 Showcase pojawi się nowy zwiastun State of Decay 3. Link do „Press Kit” na stronie Undead Labs prowadzi do pliku ZIP zawierającego informację prasową potwierdzającą tę informację. Studio również przechodzi restrukturyzację z nowym logo.

Jednak strona z ofertami pracy w Undead Labs została szybko usunięta po wykryciu wycieku. Strona główna serwisu jest nadal aktywna, jednakże w pasku nawigacyjnym u góry strony, zawierającym „oferty pracy”, nie ma już żadnych hiperłączy.

Czekam na kontynuację

To świetna wiadomość dla fanów serii gier typu survival horror, ponieważ będzie to dla nas pierwsze od lat spojrzenie na długo oczekiwaną kontynuację. Ostatnim, jaki otrzymaliśmy, był kinowy zwiastun zapowiedzi podczas prezentacji Xbox w lipcu 2020 r., podczas której firma Undead Labs ujawniła, że ​​jest na wczesnym etapie rozwoju. Od tego czasu pojawiło się niewiele aktualizacji i nie pokazano ich podczas zeszłorocznej letniej prezentacji Xbox. Nadal czekamy na okno premiery, ale może to zostać ujawnione jutro podczas premiery zwiastuna.

State of Decay 3 to tylko jeden z wielu tytułów, które wyciekły przed jutrzejszą Xbox Showcase. W ostatnich dniach i tygodniach krążyły doniesienia o zapowiedzi nowej odsłony Dooma (najwyraźniej zatytułowanej Doom: The Dark Ages i zapowiedzianej także na PS5) oraz Gears of War 6. Czekam, czy w grze pojawią się jeszcze jakieś niespodzianki Store na Xbox Showcase, zapoznaj się z naszym podsumowaniem wszystkiego, czego możemy się tam spodziewać. Bądźcie też na bieżąco z naszym kolejnym czatem z liderem Xbox, Philem Spencerem, podczas IGN Live.

Źródło: www.ign.com