Starsand jest już dostępne na Xbox One i Xbox Series X|S


Streszczenie

  • Odkrywaj dawno zapomniane pisma święte, aby odkrywać starożytne tajemnice.
  • Rozwiązuj zagadki, walcz i przetrwaj w śmiercionośnych piaskach, aby dowiedzieć się więcej o tajemniczym świecie gwiezdny piasek.
  • Twórz odpowiedni ekwipunek z pozostałości po swoich polowaniach i wykorzystuj zrabowane skarby z głębokich podziemi tajemnej pustyni, aby przetrwać w niebezpiecznym świecie gwiezdny piasek.

Czujesz to? Czujesz ciepło na ciele, pragnienie w gardle, panikę narastającą w walce o czyste przetrwanie?

Nie, nie śnisz!

W rzeczywistości jesteś tutaj, na tej dziwnej, niesamowitej pustynnej planecie, pośród rozpaczliwej samotności.

Z dala od jakiejkolwiek cywilizacji przedzierasz się przez samotne wydmy, zawsze szukając następnego wodopoju, który jednak nie tylko trzyma dla ciebie wodę i jedzenie. W oazach czają się równie wielkie niebezpieczeństwa, jak w bezkresie pustyni. Bądź ostrożny, odkrywaj świat ze wszystkimi jego osobliwościami i rozszyfruj wszechogarniającą tajemnicę. Bądź bezpieczny, zbuduj schronienie, które stopniowo rozbudujesz w bazę, aby chronić siebie i swój dobytek przed wrogami i kaprysami natury.

zrzut ekranu

Nie wszystko, co cię tu czeka, wydaje się mieć ziemskie pochodzenie….

Zastanawiasz się, dlaczego ze wszystkich ludzi znalazłeś się właśnie tutaj? Wszystko ma swój powód. Odnajduj dawno zapomniane pisma święte, badaj częściowo zniszczone pomniki, buduj broń i znajduj pozaziemskie materiały, które otwierają nowe możliwości. Poluj, sadź i zbieraj owoce.

Przy odrobinie szczęścia i wysiłku znajdziesz zwierzęcego przyjaciela. Wielbłądy ułatwią Ci podróżowanie. Dbaj o nie, pomogą ci i pomogą ci przezwyciężyć samotność jako lojalny towarzysz!

Pokonaj niebezpieczeństwa! Upał, zimno, wrogowie i kaprysy natury – jest tu wiele sposobów na śmierć, ale tylko jeden, aby przeżyć!

zrzut ekranu

Czy jesteś wystarczająco odważny?

Potem zagraj gwiezdny piasek teraz na Xbox One i Xbox Series X|S!

gwiezdny piasek

Xbox Live

gwiezdny piasek

Toplitz Productions

19,99 USD

Twój dzień zaczął się zgodnie z planem. Zmotywowana i pełna ambicji rozpoczęłaś bieg swojego życia, na środku pustyni, w otoczeniu podobnie myślących ludzi. Miesiące ciężkich treningów powinny w końcu przynieść efekty. Nagle wpadłeś w potworną burzę piaskową i teraz jesteś sam w niegościnnym, gorącym otoczeniu. Opustoszały i bezlitosny ocean piasku rozciąga się aż po horyzont. Czujesz palący żar na skórze, piasek wiejący prosto w twarz, daleko i szeroko tylko bezkresna pustynia… ale czekaj, co to jest? Coś się porusza w oddali. Co się stało? Twoja pierwsza myśl: przetrwanie. Twoja druga myśl: Ratunek na pewno nadejdzie. Gorzka świadomość: nikt nie przyjdzie, jesteś całkowicie zdany na siebie. Wielkie pytanie: gdzie jesteś i dlaczego na nocnym niebie są dwa księżyce? Otwarty świat Starsand to gra o przetrwaniu na pustyni, która przeniesie Cię do otwartego świata, który wygląda jak Ziemia, ale jest zupełnie inny. Czekają na Ciebie niebezpieczeństwa, tajemnice i zagadki! Dowiedz się, co dokładnie się wydarzyło, gdzie jesteś i co łączy Cię z historią wymarłej cywilizacji. Czy uda ci się przetrwać w niegościnnym środowisku, znaleźć odpowiedzi i wrócić do dawnego życia? Eksploruj tajemniczą pustynię Znajdź cień, znajdź wodę, znajdź życie. Mądrze wykorzystuj energię, unikaj nadmiernego wysiłku w upale, utrzymuj ciepło w najzimniejsze noce. Musisz zachować rozum, aby przeżyć. Poluj, twórz, buduj Poluj na jedzenie, wytwarzaj broń, buduj schronienie. Zabezpiecz swoje schronienie – na wydmach roi się od przerażających stworzeń. Broń swojej bazy Na tej pustyni jesteś zarówno myśliwym, jak i ofiarą. Drapieżniki przypominające owady wychodzą ze swoich ciemnych gniazd, zawsze szukając pożywienia. Chroń się ogniem, wysadzaj wrogów w powietrze wybuchowymi granatami kokosowymi, zabezpieczaj swoją bazę i rób wszystko, aby przeżyć. Okiełznaj środowisko Znajdź swoją drogę na rozległej i samotnej pustyni, zorientuj się w burzach piaskowych i zaznacz swoją ścieżkę. Pragnienie i upał stają się niezwyciężonymi wrogami w ciągu dnia – zimno zagraża w nocy. Naucz się żyć z przeciwnościami losu, dostrzegaj piękno świata i ucz się od zwierząt i natury!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/17/starsand-is-out-now-on-xbox-one-and-series-xs/