Starfield: największa premiera gry Bethesdy, 6 milionów graczy

Starfield, nowa kosmiczna gra RPG od Bethesdy, już cieszy się fenomenalnym sukcesem. W niecałe dwa dni stała się najpopularniejszą grą wideo kiedykolwiek wydaną przez studio. Oficjalne konto Starfield na X (dawniej Twitter) poinformowało, że w grę ma już ponad 6 milionów graczy, co jest liczbą imponującą.

Rekordowy start

Starfield miał rekordową premierę, przewyższającą nawet najsłynniejsze gry Bethesdy. Według szefa Xbox, Phila Spencera, gra dotarła już pierwszego dnia do ponad miliona jednoczesnych graczy na wszystkich platformach.

Na szczycie sprzedaży

Jeśli chodzi o sprzedaż, Starfield zajmuje obecnie pierwsze miejsce na platformie Steam. Gra przewyższa tak znane tytuły, jak Counter-Strike: Global Offensive i Baldur’s Gate 3. Zajmuje także czwarte miejsce na liście 100 najczęściej granych obecnie gier.

Wyjątkowe wrażenia z gry

Od momentu premiery Starfield urzeka graczy innowacyjną rozgrywką. Słynne w grze „figury ziemniaczane” są wyjątkowej jakości, a codzienne uprawianie seksu pozwala ulepszyć swój charakter. Dodatkowo gracze odkryli, jak dowolnie drukować pieniądze. Społeczność modderska również wniosła swój wkład, tworząc wiele różnych twarzy, które pojawiają się, gdy używasz latarki.

Nowe możliwości

Jeśli chcesz poznać wszystkie sekrety Starfield, zapoznaj się z naszym poradnikiem jak zostać Królem Piratów oraz naszym artykułem na temat zaangażowania Microsoftu w promocję gry poprzez koszykówkę. Nie przegap tej epickiej kosmicznej przygody, która już wywołuje zamieszanie.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie wybrane niezależnie przez GameSpot. Jeśli kupisz coś, klikając te linki, GameSpot może otrzymać część przychodów.

Źródło: www.gamespot.com