Starfield: mod, który rewolucjonizuje interfejs ekwipunku w ciągu zaledwie jednego tygodnia

Oficjalna premiera Starfield miała miejsce dzisiaj, 6 września, a po tygodniu wczesnego dostępu dostępna była już zaskakująca liczba modów. Do najpopularniejszych modów w NexusMods należy przeróbka interfejsu ekwipunku gry, spełniająca kluczowe wymagania dotyczące gry RPG science fiction firmy Bethesda.

Modyfikacja ekwipunku do gry Starfield

M8r98a4f2 Mod StarUI Inventory ulepsza wszystkie interfejsy ekwipunku Starfield na PC. Posiada nowy, kompaktowy styl wyświetlania, więcej szczegółów w sortowanych kolumnach, ikony kategorii obiektów i wiele funkcji poprawiających jakość życia.

Modderzy naprawili już interfejs Starfield

StarUI, odpowiednik „SkyUI” firmy Starfield, jest już dostępny i oferuje graczom komputerowym bardziej intuicyjny i informacyjny interfejs na pierwszy rzut oka. To niesamowite, jak szybko działają modderzy, biorąc pod uwagę, że gra nie została jeszcze „oficjalnie” wydana!

Jak zauważył dla IGN recenzent Starfield, Dan Stapleton, zarządzanie zapasami w Starfield jest „szokujące”. „Aby uniknąć przeciążenia, będziesz musiał stale przenosić zebraną broń, skafandry kosmiczne, materiały i substancje obce między swoim ekwipunkiem a ekwipunkiem swojego towarzysza lub do i z ładowni swojego statku, ale z Irytującego nie widzi zawartości i możliwości jednoczesnego dawania i odbierania pojemników” – napisał Stapleton.

„Po prostu wyrzucasz rzeczy bez patrzenia, aż otrzymasz wiadomość, że druga jest pełna. Tymczasem duża część ekranu jest marnowana na zbyt duży obraz obiektu. To dziwny i irytujący krok wstecz w stosunku do Fallouta 4 i spodziewam się, że modderzy zajmą się nim w ciągu tygodnia od premiery. »

Oczekiwana poprawa

Okazuje się, że Dan miał rację: modderzy naprawili zarządzanie zapasami Starfield w ciągu tygodnia od premiery. Wygląda na to, że wielu innych graczy Starfield zgadza się, że potrzebna była poprawka. Mod StarUI Inventory jest obecnie ósmym najczęściej pobieranym modem w serwisie NexusMods, z łączną liczbą 58 545 pobrań w momencie publikacji.

Jeśli szukasz więcej wskazówek dotyczących Starfield, przyjrzyj się graczowi, który wypełnił kokpit 20 000 ziemniaków, otworzył drzwi i ujawnił „oszałamiającą” fizykę gry. Jeśli w nią zagrasz, sprawdź interaktywną mapę Starfield IGN.

Źródło: www.ign.com