Starfield Direct już po Xbox Games Showcase – poznamy więcej szczegółów!

Starfield Direct pojawi się natychmiast po Xbox Games Showcase

Microsoft ujawnił, że „głębokie nurkowanie” Starfield Direct pojawi się natychmiast po Xbox Games Showcase w czerwcu. Na początku tego roku firma zaprezentowała różne gry, w tym Redfall i Hi-Fi Rush, na Xbox i Bethesda Direct w styczniu.

Xbox Games Showcase

11 czerwca o godzinie 10:00 czasu pacyficznego / 13:00 czasu wschodniego odbędzie się Xbox Games Showcase. W osobnym poście na blogu Microsoft mówi, że Xbox Games Showcase będzie zawierać „kilka nowych niespodzianek i pierwszych spojrzeń z naszych niesamowicie utalentowanych wewnętrznych studiów i naszych wielu kreatywnych partnerów na całym świecie”, zauważając, że „to jest dzień, na który gracze czekali aby zobaczyć, co nadchodzi na Xbox, PC i Game Pass”.

Starfield Direct

Bezpośrednio po Xbox Games Showcase 11 czerwca odbędzie się Starfield Direct. Microsoft twierdzi, że zaprasza „w Bethesda Game Studios, aby dowiedzieć się znacznie więcej o Starfield, z mnóstwem nowej rozgrywki, wywiadami z programistami i poufnymi informacjami zza kulis”.

Wirtualne i osobiste wydarzenia FanFest

Wirtualne i osobiste wydarzenia FanFest powracają w tym roku „z możliwością transmisji z lokalnymi fanami w Los Angeles, Meksyku, Sao Paulo, Melbourne i Warsaw”, zgodnie z wpisem na blogu Microsoftu.

Starfield

Starfield trafi na Xbox Series X/S i PC 6 września 2023 r. Aby dowiedzieć się więcej o Starfield, przeczytaj o tym, dlaczego jest jednym z Informator gier najbardziej oczekiwane gry 2023 roku, a następnie przeczytaj, ile to będzie kosztować 70 USD (podobnie jak wszystkie własne gry Xbox Series X / S rozpoczynające się w tym roku). Przeczytaj o tym, jak twoja postać w Starfield nie będzie miała po tym głosu.

Recenzje gier

Aby uzyskać więcej informacji na temat konsoli Xbox, przeczytaj Informator gier recenzję gry Hi-Fi Rush, a następnie zapoznaj się z naszą trwającą recenzją niedawno wydanej własnej gry na konsolę Xbox, Redfall.

Podsumowanie

11 czerwca o godzinie 10:00 czasu pacyficznego / 13:00 czasu wschodniego odbędzie się Xbox Games Showcase, po którym nastąpi Starfield Direct. Starfield trafi na Xbox Series X/S i PC 6 września 2023 r. Wirtualne i osobiste wydarzenia FanFest powracają w tym roku „z możliwością transmisji z lokalnymi fanami w Los Angeles, Meksyku, Sao Paulo, Melbourne i Warsaw”. Źródło: Game Informer.