Stardew Valley: nadchodzi nowa łatka na PC i aktualizacja na konsole

Stardew Valley: Nowa łatka dla wersji na PC i aktualizacja dla konsol

Nowy patch do gry Stardew Valley na PC

Twórca Stardew Valley, Eric „ConcernedApe” Barone, udostępnił niedawno zupełnie nową łatkę do wersji na komputery PC i przekazał informacje o aktualizacji na konsole.

Jeśli czekacie na aktualizację 1.6 w wersji Switch, Barone zapewnił fanów w mediach społecznościowych, że „jest ona wciąż w fazie rozwoju”. Dziękuje wszystkim za cierpliwość. Oto pełna wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych:

@ConcernedApe – „Stardew Valley 1.6.6 jest już dostępna na PC. Są to głównie poprawki błędów i zmiany w tłumaczeniu. Pełne informacje o łatce są dostępne tutaj: https://stardewvalley.net/stardew-valley-1-6-6-full-patch-notes/… Porty konsolowe i mobilne są nadal w toku, jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość! »

Barone wspomniał wcześniej, że celem było wydanie wersji 1.6 na konsole „tak szybko, jak to możliwe”, ale bez konkretnej daty.

Zawartość aktualizacji 1.6.6 na PC

Najnowsza aktualizacja na PC (wersja 1.6.6) zawiera zmiany w balansie i rozgrywce, zmiany w tłumaczeniu, poprawki błędów i poprawki związane z modami. W poprzedniej aktualizacji na PC, która miała miejsce na początku tego miesiąca, do gry dodano 40 nowych układów min.

Pełne informacje o łatce do wersji 1.6 możesz sprawdzić w naszym istniejącym artykule, a my będziemy Cię informować, gdy zostanie ona wydana na Switchu.

Twoja opinia na temat Stardew Valley 1.6 na Switchu

Czy jesteś podekscytowany Stardew Valley 1.6 na Switchu? Powiedz nam w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com