Star Wars Outlaws: Na graczy czeka 30-godzinna przygoda w otwartym świecie

Ujawniamy wyłącznie szczegóły dotyczące Star Wars Outlaws, gry z otwartym światem, przypominającej sagę Uncharted. Główna bohaterka, Kay Vess, będzie mogła wykonywać wiele czynności, takich jak walka, infiltracja czy pilotowanie pojazdów. Dyrektor kreatywny Star Wars Outlaws, Julian Gerighty, zdradza, jak długo potrwa przygoda Kay.

Czas gry

„Od samego początku zdecydowaliśmy, że będzie to główna przygoda trwająca 25–30 godzin” – powiedział Gerighty. „W przypadku absolwentów należy przeznaczyć od 50 do 60 godzin, co stanowi już znaczną ilość czasu dla osoby zajętej rodziną i pracą. Dzięki temu możemy skupić się na szczegółach i skoncentrować, nawet przy małym zespole, na realizacji wykonalnego projektu. »

Mimo że początkowa wizja gry pozostała w dużej mierze nienaruszona, zespół musiał porzucić niektóre sceny wymagające od Kay pływania ze względu na ograniczenia techniczne. „Chcielibyśmy uwzględnić pływanie, ale animacja powiedziała nam, że nie jest to możliwe ze względu na ograniczenia. Musieliśmy więc odłożyć to na bok i poszukać innych możliwości. »

Data wydania

Star Wars Outlaws będzie dostępne na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC od 30 sierpnia.

Źródło: www.gamespot.com