Star Wars: Knights of the Old Republic – Nowy hełm Dartha Revana w skali 1:1 do zamówienia w przedsprzedaży

Nadal nie możemy się doczekać remake’u Star Wars: Knights of the Old Republic i chociaż najwyraźniej jest on wciąż w fazie rozwoju, nie zobaczymy go w najbliższym czasie. Na szczęście możesz zamówić w przedsprzedaży swój własny hełm Dartha Revana naturalnej wielkości w GameStop, co pozwoli ci wziąć sprawy w swoje ręce, gdy gra wyjdzie na rynek w sierpniu i samodzielnie przerobić KOTOR na swoim podwórku lub w salonie. Za zestaw słuchawkowy firmy Jazwares, zajmującej się kostiumami i zabawkami na Halloween, zapłacisz 80 dolarów, a GameStop oferuje bezpłatną wysyłkę w przypadku zamówień w przedsprzedaży powyżej 59 dolarów. Jego premiera zaplanowana jest na 30 sierpnia.

Przegląd hełmu Dartha Revana Star Wars

Zgodnie z opisem, oficjalnie licencjonowany plastikowy hełm ma wymiary 17 x 17 cali i waży około czterech funtów. Zawiera wewnętrzną gumkę, która pomaga dopasować go do kształtu głowy, a także kaptur z tkaniny, który lepiej pasuje do wyglądu Revana w grze. Jeśli chcesz skompletować zestaw, możesz sparować hełm z Darthem Revanem z serii Star Wars Black Series miecz świetlny. Podczas gdy czekasz na zestaw słuchawkowy KOTOR i remake, jest jeszcze inna zawartość KOTOR, która sprawi, że będziesz czekać. Istnieją cztery powieści, które rozwijają okres Starej Republiki przedstawiony w KOTOR. Dwie z tych historii, The Old Republic: Revan i The Old Republic: Annihilation, zostały napisane przez byłego pisarza BioWare Drew Karpyshyna, który odegrał główną rolę w tworzeniu historii KOTOR. Można je wszystkie znaleźć na Amazonie.

Odkryj powieści Star Wars Old Republic

Jeśli jesteś zainteresowany grą w oryginalną grę KOTOR i jej kontynuację, The Sith Lords, na nowoczesnej konsoli, obie gry znajdują się w dostępnym wyłącznie na Nintendo Switch pakiecie Star Wars: Heritage Pack. Oprócz dwóch klasycznych gier RPG, Heritage Pack zawiera pięć innych gier z serii Star Wars, w tym Jedi Knight I i II. Star Wars: Heritage Pack jest dostępny w sprzedaży na Amazon za 40 dolarów (wcześniej 60 dolarów) przed Dniem Gwiezdnych Wojen. Siostrzana platforma GameSpot, Fanatical, ma również oferty na KOTOR i wiele innych gier z serii Star Wars.

Źródło: www.gamespot.com