Star Wars Jedi: Survivor w sprzedaży za 30 dolarów u kilku głównych sprzedawców detalicznych

Star Wars Jedi: Survivor jest dostępny w sprzedaży za jedyne 30 dolarów u kilku głównych sprzedawców detalicznych z okazji corocznych obchodów Dnia Gwiezdnych Wojen. 4 maja – Niech Moc będzie z Tobą – wypada w tym roku w weekend, więc możesz uczcić to święto, grając w niesamowitą przygodową grę akcji firmy Respawn Entertainment. Obecnie Survivor rzadko sprzedaje się po cenie katalogowej wynoszącej 70 dolarów, ale nie spada ona też poniżej 30 dolarów. Możesz skorzystać z tej oferty na PS5 i Xbox Series X, ale w niektórych sklepach gra zaczyna się szybko wyprzedać. Cyfrowe kody do pecetowej wersji Jedi: Survivor na Steamie, EA Play i Epic Games Store są dostępne w cenie 31,49 dolarów.

Dostępne oferty i subskrypcje

Star Wars Jedi Survivor (PS5) – 30 dolarów (70 dolarów)

Star Wars Jedi Survivor (Xbox Series X) – 30 USD (70 USD)

Pamiętaj, że właściciele Xbox Series X|S nie muszą koniecznie kupować gry Survivor, aby grać. Gra Survivor została niedawno dodana do usługi Xbox Game Pass Ultimate. Jest ona także dostępna dla abonentów EA Play w ramach subskrypcji Game Pass Ultimate. Poprzednik gry Survivor, Star Wars Jedi: Fallen Order, jest także dostępny w ramach EA Play i Game Pass. Jeśli jesteś nowym subskrybentem, możesz otrzymać 14-dniowy bezpłatny okres próbny Game Pass Ultimate. W przeciwnym razie najlepszą wartością jest trzymiesięczna subskrypcja Game Pass Ultimate na Amazon za 45 USD, co pozwala zaoszczędzić dwa dolary miesięcznie w porównaniu z subskrypcją bezpośrednio z Xbox.

Podobieństwa do Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi Survivor (PC) – 31,49 USD (70 USD)

Podobnie jak poprzednia gra, Star Wars Jedi Fallen Order, Survivor to trzecioosobowa przygodowa gra akcji z elementami projektu poziomów w stylu metroidvanii i niesamowitą walką na miecze świetlne inspirowaną Dark Souls. Gra kontynuuje historię Cala Kestisa, który stał się doświadczonym rycerzem Jedi pomiędzy Fallen Order a Jedi: Survivor. Podczas podróży po Zewnętrznych Rubieżach galaktyki stanie się on jeszcze silniejszy w zakresie Mocy.

Recenzja Star Wars Jedi: Survivor

W recenzji Star Wars Jedi: Survivor opublikowanej na portalu GameSpot Jordan Ramée pochwalił „ekscytującą walkę na miecze świetlne i wyzwania platformowe łamigłówki przeczące fizyce” oraz pochwalił historię gry o przezwyciężaniu strachu, poczuciu winy i zwątpieniu ocalałego, nazywając ją „historią Jedi, którą długo czekałem.”

Gry Star Wars studia Respawn nie są dostępne na Nintendo Switch, ale to nie znaczy, że użytkownicy Switcha nie mogą teraz skorzystać ze świetnej oferty Star Wars. Star Wars: Heritage Pack, dostępna wyłącznie na Switchu kolekcja zawierająca siedem klasycznych gier z serii Star Wars, jest dostępna w sprzedaży za 40 dolarów (wcześniej 60 dolarów) w Amazon i Best Buy. Cyfrowa wersja tej kolekcji kosztuje 80 dolarów, więc to całkiem niezła oferta, a wszystkie gry z wyjątkiem dwóch są fabrycznie załadowane na kasetę.

Źródło: www.gamespot.com