Star Wars Jedi: Survivor – Opcja arachnofobii usuwa pająki z gry

Star Wars Jedi: Survivor z trybem arachnofobii

Gracze Star Wars Jedi: Upadły zakon narzekali na obecność gigantycznych pająkopodobnych wrogów znanych jako Wyyyschokk, którzy atakowali bohatera Cala Kestisa na Kashyyyk. Niestety, Star Wars Jedi: Survivor również ma wroga o usposobieniu pajęczaka, ale tym razem Respawn Entertainment dodało opcję arachnofobii, która pozwala całkowicie usunąć pajęczaki z gry.

Wrogowie z Gwiezdnych Wojen Jedi: Survivor

Jak podkreśla konto na Twitterze Codzienny ocalały Jedi, Respawn Entertainment wprowadziło opcję arachnofobii, która pozwala graczom całkowicie usunąć pająkopodobnych wrogów z gry. Ta przemyślana funkcja odzwierciedla wysiłki innych deweloperów, w tym Obsidian Entertainment, które dodało ustawienie do swojej gry survivalowej Grounded, które pozwoliło graczom wybrać poziom szczegółowości pajęczych wrogów.

Najwyższe ustawienie trybu bezpiecznego zasadniczo zredukowało pająki do zbioru pływających plam, czyniąc je bardziej komicznymi niż groźnymi. Innym przykładem jest niezależny deweloper Asymmetric, który włączył opcję arachnofilii w swojej grze RPG Shadows Over Loathing, która zapewniła, że zawsze będą pająki na ekranie.

W naszej recenzji 9/10 Dan Stapleton z IGN mówi, że Star Wars Jedi: Survivor „bierze to, co osiągnął Fallen Order i biegnie z tym po ścianach, a następnie wykonuje podwójne skoki i wykonuje doskoki w powietrzu prosto w epicką bitwę na miecze świetlne”.

Star Wars Jedi: Survivor będzie dostarczany z trybem arachnofobii, który całkowicie usuwa pająkopodobnych wrogów z gry. Anthony jest niezależnym współpracownikiem zajmującym się wiadomościami naukowymi i grami wideo dla IGN. Ma ponad osiem lat doświadczenia w relacjonowaniu przełomowych odkryć w wielu dziedzinach naukowych i absolutnie nie ma czasu na twoje wybryki.

Źródło: https://www.ign.com/articles/star-wars-jedi-survivor-has-an-arachnophobia-toggle-that-lets-you-remove-spiders-altogether.