Star Wars Jedi: Survivor – ostrzeżenie przed pomijaniem fabuły

EA ostrzega graczy Star Wars Jedi: Survivor przed pomijaniem elementów fabularnych

Gracze Star Wars Jedi: Survivor, którzy próbują ominąć elementy fabularne, otrzymali unikalne ostrzeżenie od EA. Wielu z nich lubi wyzwania polegające na wykorzystywaniu gier w taki sposób, który pozwoli im szybciej przejść przez historię. Społeczności speedrunningowe istnieją po to, by dzielić się trikami i usterkami, które czasami powodują pomijanie całych obszarów.

EA wyraźnie zdaje sobie z tego sprawę i zaimplementowało komunikat w grze, który uruchamia się, gdy gracz dotrze do obszaru, który teoretycznie powinien być nieosiągalny w tym momencie gry. W takim przypadku na ekranie odtwarzacza pojawi się ostrzeżenie informujące o „nieoczekiwanym błędzie”.

„Wygląda na to, że pominąłeś pewne elementy historii”, czytamy, zauważając, że gracze, którzy kontynuują, „mogą napotkać problemy”.

Gracze mają możliwość przeładowania z ostatniego punktu zapisu lub kontynuowania mimo to w „zepsutym stanie”. Deweloper oczywiście nie zaleca tej opcji i informuje o tym.

Raczej uprzejmie, gra sugeruje również graczom opcję załadowania kopii zapasowej zapisu przed momentem, w którym to ostrzeżenie zostało uruchomione.

Powyżej znajduje się obraz tego ostrzeżenia, ale jeśli chcesz zobaczyć przykład tego, jak to wygląda przed wdrożeniem wiadomości, możesz obejrzeć wideo w tweecie poniżej.

To nie jest droga, której szukasz (czytaj jako Obi-Wan).

Streamer wydaje się być bardzo zadowolony ze swojego osiągnięcia.

Przewodniki dla graczy

W międzyczasie, jeśli obecnie pracujesz w odległej galaktyce z Calem Kestisem i BD-1, nie wykorzystując prędkości i błędów, koniecznie sprawdź nasze przewodniki. Oto kilka na początek:

  • Przewodnik po Star Wars Jedi: Survivor – jak zacząć
  • Star Wars Jedi: Survivor – jak poruszać się po mapie
  • Przewodnik po Star Wars Jedi: Survivor – walka i umiejętności

Źródło: https://www.eurogamer.net/star-wars-jedi-survivor-has-a-warning-for-players-who-skip-story-elements.