Star Wars Eclipse, Alan Wake 2 i reakcje na The Game Awards 2021 | Pokaż GI


Pytania słuchaczy w tym tygodniu to kolejny hit, a panel odpowiada na pytania o to, jakie gry sprawiły, że płakali, jakie są ich największe nagrody i czym może być ich GOTY na 2022!

Przeczytaj ich pytania poniżej lub prześlij własne za pośrednictwem Oficjalnego Informator gry Community Discord lub wysyłając e-mail na adres Podcast@GameInformer.com:

Jaka jest największa awantura w grach, z której pamiętasz, że byłaś zdenerwowana? Wszyscy wiemy, że rozdanie nagród to bzdury, ale i tak zawsze się dostrajamy, ponieważ nam na tym zależy. Nigdy nie zapomnę tego, że rdr2 wygrało za najlepszy wynik/muzykę przeciwko God of War, Spider-Man, Celeste, Ni No Kuni 2 i Octopath Traveler. Uwielbiam rdr2, ale nie ma lepszej ścieżki dźwiękowej niż te gry – Leafeon (Discord)

Po pierwsze, chcę tylko powiedzieć, że słucham od lat i ostatnio naprawdę podoba mi się ten program! Cała ekipa ma świetną dynamikę i uwielbiam słuchać, jak spędzacie czas. W niedawnym odcinku Alex wspomniał, że zaczyna płakać pod koniec Przed twoimi oczami i przypomniało mi się, ile razy gry mnie dusiły przez lata. Jakie są konkretne linie dialogowe z gier, które „wskazały wodociąg” (a przynajmniej sprawiły, że pokój był bardzo zakurzony)? – Nathan Kasten (e-mail)

GI Crew, ze wszystkich gier, które znasz, a które pojawią się w przyszłym roku, czego oczekujesz od swojej Gry Roku? – SavoyPrime (Discord)Source : https://www.gameinformer.com/video-podcast/the-game-informer-show/2021/12/10/star-wars-eclipse-alan-wake-2-and-the-game-awards