Star Wars: Bounty Hunter Remaster – premiera na PlayStation, Xbox, PC i Switch w sierpniu.

Nowa, ulepszona edycja Star Wars: Bounty Hunter, wydana w 2002 roku, planowana jest na sierpień na PlayStation, Xbox, Switch i PC. Wersje, których to dotyczy, to PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC za pośrednictwem Steam.

Star Wars: Bounty Hunter w nowej wersji

W zwiastunie ujawniającym możemy zaobserwować ulepszenia graficzne wprowadzone przez Aspyr dla Star Wars: Bounty Hunter, zachowując jednocześnie urok PlayStation 2 i GameCube z 2002 roku. To ponowne wydanie następuje po ograniczonej premierze w wersji fizycznej na PlayStation 4 w 2019.

Jeśli nie znasz gry Star Wars: Bounty Hunter, wcielisz się w Jango Fetta w tej historii, która rozgrywa się jako prequel do Gwiezdnych wojen, część II: Atak klonów.

W oryginalnej grze wiadomość na jajku wielkanocnym brzmiała: „Wykorzystaj wszystkie nagrody, aby zagrać jako Boba”. Jednakże zrealizowanie wszystkich nagród nie pozwoliło ci na grę Bobą. Aby dotrzymać pierwotnej obietnicy z 2002 roku, firma Aspyr Media dodała do gry Star Wars: Bounty Hunter skórkę Boby Fetta, z której można skorzystać po ukończeniu kampanii gry.

Star Wars: Bounty Hunter będzie dostępny na PlayStation, Xbox, Switch i PC od 1 sierpnia.

Gwiezdne Wojny: Łowca nagród i Banici z Gwiezdnych Wojen

Czekając na premierę, obejrzyj demo rozgrywki Star Wars Outlaws, kolejnej gry z serii Star Wars skupiającej się na najemnikach, która ukaże się w tym roku. Po tym przeczytaj artykuł z okładki Game Informera na temat Star Wars Outlaws.

Czy planujecie przetestować Star Wars: Bounty Hunter w sierpniu? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.gameinformer.com