Star Wars: Battlefront Classic Collection – Patch poprawiający grę

Star Wars: Battlefront Classic Collection miało trudny początek. Po wydaniu gracze musieli stawić czoła niezliczonej liczbie błędów i ograniczonym serwerom na każdej platformie, co skłoniło wielu graczy do żądania zwrotu pieniędzy. Kolekcja ma obecnie średnią ocenę „Wyjątkowo negatywną” na Steamie.

Pierwsza łatka do Star Wars: Battlefront Classic Collection

Aspyr potwierdził zły stan premiery wkrótce po wydaniu kolekcji, mówiąc, że „napotkał krytyczne błędy” i zobowiązał się do naprawienia licznych błędów. Teraz firma zaczyna spełniać swoją obietnicę, wydając pierwszą łatkę do Star Wars: Battlefront Classic Collection.

Ta poprawka ma na celu naprawienie wielu problemów z trybem wieloosobowym, dźwiękiem i grafiką, z których wiele powinno być gotowych w momencie premiery. Jest już dostępny dla użytkowników Steama, a Aspyr wskazuje, że nadal przechodzi proces przesyłania i certyfikacji na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo.

Star Wars: Battlefront Classic Collection — informacje o pierwszej aktualizacji

Tryb wieloosobowy

[BF2] Naprawiono awarię związaną z wysyłaniem wiadomości klienta.

[BF2] Naprawiono wyświetlanie monitu o uruchomieniu po przekroczeniu limitu czasu lub wybraniu anulowania podczas łączenia się z serwerem.

[BF1][BF2] Naprawiono gry chronione hasłem, które nie pojawiały się już w opcji Szybki mecz.

I tak dalej, jeśli chodzi o różne poprawki wprowadzone przez łatkę w obszarach kontroli, grafiki, bohaterów, dźwięku i innych znaczących poprawek błędów.

Źródło obrazu: Aspyr

Lawina błędów to nie jedyne kontrowersje wokół kolekcji Star Wars: Battlefront Classic Collection firmy Aspyr. Deweloper jest również krytykowany za wykorzystywanie pracy moddera bez jego zgody, przy czym modder, o którym mowa, nazywa całe to doświadczenie „dźgnięciem w brzuch”.

Źródło: www.eurogamer.net